Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Novinka: Essenté Intenzivní oční krém s peptidy

“Jak se vyvarovat, či zmírnit vrásky kolem očí? Spěte minimálně osm hodin denně, vypijte nejméně dva litry vody, soustřeďte se na pestrou stravu, omezte alkohol, vyhněte se tabáku, noste sluneční brýle a krém s patřičným SPF (a to po celý rok). A používejte kosmetické přípravky určené přímo na oční okolí, ideálně ty s peptidy. Vyzkoušet můžete například naši novinku – Essenté Intenzivní oční krém,” říká Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté.

ESSENTÉ Intenzivní oční krém byl koncipován pro každodenní péči o citlivou oblast kolem očí. Obsahuje unikátní peptidy, které redukují tvorbu vrásek, zmírňují otoky, oční váčky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima. Odstraňují stopy únavy a vyčerpání. Krém výrazně zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Velmi dobře se vstřebává a zanechává pokožku dlouhodobě hebkou a svěží.

Aktivní látky: Cytobiol Lumin-Eye, Eyeseryl peptide, kofein, Liftonin-XPress, Pepha-Tight, skvalen, vitamín E

Jak působí na pleť:
– redukuje tmavé kruhy i otoky pod očima
– zvyšuje pevnost a pružnost pleti
– redukuje tvorbu vrásek
– hydratuje a posiluje pleť
– rozjasňuje oční okolí
– navrací unaveným očím svěží a odpočatý vzhled
– je vhodný pro denní i noční použití
– je vhodný pod make-up

Použití: Rovnoměrně naneste na pokožku a lehce vmasírujte. Po chvíli můžete obličej bez problémů nalíčit. Je vhodný jako denní i noční krém.

Tip: Lze použít také pro ošetření okolí rtů.

Cena: Essenté Intenzivní oční krém koupíte v balení 50 ml na Moje.essente.cz za 1 030 Kč.

Foto: Essenté

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *