Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Únor v LUMINA PARKu: jarní prázdniny, romantický Valentýn a sleva pro všechny

Do konce provozu letošního Lumina Parku zbývá poslední necelý měsíc. Ale ještě než se 25. února brány této velkolepé světelné atrakce na pražském Džbáně definitivně uzavřou, čeká zde na návštěvníky spousta zážitků a také skvělá závěrečná sleva.

Jarní prázdniny
Úspěšná audio-vizuální atrakce Lumina park se letos skládá ze čtyř částí – Zahrady Her, Hudby, Umění a Strachu, které dohromady nabídnou více než sto padesát světelných objektů. A vůbec poprvé nabízí nepřeberné množství interaktivních instalací. To znamená, že během jarních prázdnin se může stát Lumina Park doslova rájem pro všechny hravé děti i dospělé. Vyzkoušet si zde můžete světelný hokej, zahrát si legendárního pacmana, bloudit ve svítivém labyrintu, s kamarády nebo s rodinou založit kapelu a rozjet to s řadou svítících hudebních nástrojů, nebo se stát doslova součástí slavných uměleckých děl.

Romantický valentýn
Tajuplná světélka a romantická procházka doslova svádějí k valentýnskému dostaveníčku. Právě z Lumina parku si mohou páry odnést ty nejhezčí zamilované fotky, ale především také vzpomínky. Interaktivní objekty jsou jako stvořené pro akční a zároveň zamilovanou procházku ve dvou. Otevřený voucher za zvýhodněnou cenu je skvělým dárkem ke svátku zamilovaných. Ovšem na své si přijdou nejen zamilovaní, ale i přátelé, kamarádi, rodiny a zkrátka všichni, kteří rádi tráví čas pohromadě.

Sleva na závěr
Všechno hezké jednou končí a také letošní instalace Lumina Parku spěje spolu s prodlužujícími se dny ke svému konci. Ale ještě celý únor můžete světelnou show navštívit, navíc za zvýhodněnou cenu. Všechny vstupenky prodáváme během února online i na pokladně se slevou 25 %!

O Lumina Parku
Tajuplná procházka začíná v Zahradě Her, kde návštěvníci potkají obří šachové figurky, zažijí dobrodružství ve Velkém bludišti nebo si užijí spousty legrace se 3D scrabble. V Zahradě Hudby je pak možné si vyzkoušet například hru na světelné piano nebo si poslechnout skladbu z dvoumetrového walkmana či magnetofonu. Zahrada Umění uchvátí návštěvníky interaktivním pojetím známých uměleckých děl. Díky unikátním instalacím nahlédnou například do surrealistického světa Salvátora Dalího, budou řešit šifru střípků na obrazech od Picassa nebo se přenesou do dob impresionismu a stanou se součástí ikonických Monetových leknínů. Na závěr trasy je připravena výprava do Zahrady Strachu, kde na malé i velké odvážlivce čeká setkání s duchy, bílou paní a dalšími tajuplnými postavami. A ti nejstatečnější mohou podniknout dobrodružnou cestu až do tunelu s pokladem. Organizátoři v Lumina Parku připravili nezapomenutelný zážitek pro všechny věkové kategorie na nové, cca 1,5 km dlouhé trase, kterou je možné absolvovat pohodlně například i s kočárkem. I tentokrát jsou sochy sestavené z milionů úsporných LED žárovek a to ve spolupráci s renomovanými polskými designéry. Loňskou instalaci Lumina parku na téma Alenka v říši divů navštívily tisíce návštěvníků. Letos je možné se na magickou stezku vydat až do 25. února 2024 a to vždy po setmění, kdy plně vynikne celá krása světelných soch v kombinaci se zvukovými efekty. Aktuální otevírací doba, vstupenky a další informace jsou k dispozici webových stránkách parku www.luminapark.cz.

Zdroj a foto: Lumina park

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *