Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Poprvé Cirkus Waterland v České republice! 

Pod vodou, na vodě, na souši i ve vzduchu, čeká na vás nezapomenutelný Waterland Circus od Od 7.03.2024 do 7.04.2024!

Je to nádherný vodopád emocí, do kterého se ponoříte i s hlavou! Složitá, velmi nebezpečná čísla všech cirkusových žánrů. Designérské, nádherné kostýmy. 

Kreativní režisérské dílo! Fantastická show pro celou rodinu. 

Moderní vybavení: bazén se 120 tunami vody, stovky svítících fontán, stovky světelných zařízení a zvukové efekty – show je vybavena nejmodernějším technickým zařízením. 

Unikátní SCÉNA, kde se cirkusová aréna proměňuje ve vodní hladinu a tisíce svítících fontán vynášejí nahoru tuny vody proměňující ji v pohádkový déšť, čímž ponoří umělce i diváky do úžasné atmosféry. To vše okouzluje nejen dětí, ale i dospělých! 

Setkáte se zde s mořskými pannami a medúzami. Potkáte veselé klauny i zoufalé piráty a budete svědky zrození zázraku v iluzích na kouzelném ostrově Waterland. Obyvatelé podmořského království, kteří umí ovládat nejen vodní živly, ale i oheň, si svými nezapomenutelnými kousky podmaní vaše srdce a hvězdy odrážející se ve vodě vám budou vyprávět úžasný příběh lásky mezi nebem a zemí! 

A TO NENÍ VŠECHNO! 

AQUA-Ballet a Show Ballet si podmaní vaši představivost! 
Přijďte, užijte si to a nechte se ohromit! 
“Vodní země” čeká jen na vás! 
DARUJTE svému dítěti skutečnou pohádku. 

Vstupenky na webu Ticket-online.cz a Ticketportal.cz 

Kde nás najdete? 
Na Letenské pláni je v blízkosti ulice Milady Horákové, naproti fotbalovému stadionu Sparta. Nejbližší zastávky MHD jsou Chotkovy sady (tramvaje 2, 12, 18, 20 a 97 / 5 minut chůze od areálu), Hradčanská (metro A, tramvaje 1, 2, 8, 18, 20, 25, 26,91, 96 a 97 / 12 minut chůze), Sparta (tramvaje 1, 8, 12, 25, 26, 91 a 96 / 15 minut chůze). 

Parkování je možné v podzemních garážích přímo proti stadionu pražské Sparty, nebo na placeném a hlídaném parkovišti Na Špejcharu.

Zdroj a foto: Waterland Circus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *