Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Velká balení ekodrogerie TIERRA VERDE

Šetrné čisticí a prací prostředky ani kosmetiku nemusíte kupovat po lahvičkách. Velká balení déle vydrží a jsou cenově výhodnější. Výrobce ekodrogerie TIERRA VERDE navíc nabízí produkty ve vratných kanystrech a kbelících, takže se vyhnete zbytečnému odpadu.

Velká balení, velké výhody
Prací prášky, gel na nádobí, čističe na úklid, ale i tekutá mýdla nebo šampony od TIERRA VERDE pořídíte také v kanystrech (objem 5 nebo 25 l) nebo kbelících (až 15 kg). Ušetří vám peníze i čas, který by zabraly opakované nákupy. A jen tak se nestane, že nemáte v čem prát nebo čím umýt nádobí.

Nákup těchto velkých balení je zároveň mnohem ekologičtější, protože ušetříte spoustu obalového materiálu. Jakmile kanystry či kbelíky vyprázdníte, můžete je poslat zpět do TIERRA VERDE.

Vratné lahve, kanystry, kbelíky
Kdo to s ekologií myslí doopravdy vážně, dobře ví, jak velký problém jsou obaly na jedno použití, které své jepičí životy často končí na skládkách nebo ve spalovnách. Proto TIERRA VERDE vyvinula vyladěný systém vratných obalů.

Vracení obalů je úplně jednoduché – prázdné, vymyté a osušené lahve, kanystry nebo kbelíky dáte do krabice, nezapomenete na uzávěry, zalepíte a daný počet odnesete na pobočku Zásilkovny. Odeslání máte zdarma. Potřebujete jen kód, který stejně jako další důležité informace najdete na webu této výrobní firmy z Popůvek u Brna.

Vrácení obalů – vše, co potřebujete vědět
Vrácení obalů (tierraverde.cz)

Namátkou z oblíbených produktů ve velkých baleních: 
Prací gel z mýdlových ořechů s BIO levandulovou silicí (kanystr 5 l za 879 / 25 l za 3 690 Kč)
Tekuté mýdlo na ruce s vůní levandule (kanystr 5 l za 990 Kč / 25 l za 4 490 Kč)
Univerzální čistič na povrchy s pomerančovou silicí (kanystr 5 l za 650 Kč / 25 l za 2 790 Kč)
Prací prášek z mýdlových ořechů na barevné prádlo (papír. taška 5 kg za 990 Kč  / kbelík 15 kg za 2 490 Kč)

Zdroj a foto: Tierra Verde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *