Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZábava

Tiára Swarovski zazářila na vídeňském plese

Tiára Swarovski byla včera večer ozdobou Plesu ve Vídeňské opeře a ozářila jednu z nejprestižnějších a nejočekávanějších kulturních událostí v rakouském společenském kalendáři.

Diváci byli při zahajovacím ceremoniálu fascinováni, když 160 debutantek vstupovalo do velkolepého tanečního sálu Vídeňské státní opery na rukou svého doprovodu a jejich nádherně zpracované diadémy se třpytily ve světlech.

Je to tradice, která má v rakouském dědictví – a v dědictví společnosti Swarovski, která byla založena v tyrolských Alpách v roce 1895 a již téměř 70 let vytváří čelenky pro debutantky – své ikonické místo.

Oslnivé diadémy, které navrhla kreativní ředitelka společnosti Swarovski Giovanna Engelbert, byly inspirovány rakouskými císařskými klenoty a jejich design vychází z kolekce šperků Swarovski Mesmera. Každá tiára, která zahrnuje rakouské dědictví i modernitu, byla vyrobena z 233 čirých krystalů ve 20 brusech a její kameny byly elegantně uspořádány tak, aby při každém pohybu zachytily světlo.

Alexis Nasard, generální ředitel společnosti Swarovski, uvedl: “Ples ve Vídeňské opeře je kouzelným zážitkem a je nám ctí být součástí této tradice, která ztělesňuje půvab, krásu a eleganci. Společnost Swarovski je mistrem světla již od roku 1895 a naše dlouholeté partnerství s Plesem ve Vídeňské opeře spojuje dvě ikony rakouské kultury a zároveň demonstruje neuvěřitelný savoir-faire společnosti Swarovski.”

Rakouská kultura je prosycena hudbou a vídeňskou plesovou sezónou, která je staletou tradicí spojující slavnostní oblečení, krásnou hudbu a půvabný valčík.

Včera večer si hosté společnosti Swarovski vychutnali velkolepou slavnostní večeři ve vídeňském hotelu Sacher a poté se zúčastnili třpytivého plesu ve Vídeňské státní opeře. Mnozí z nich byli oblečeni do šperků Swarovski a mezi významné účastníky patřili generální ředitel společnosti Swarovski Alexis Nasard, Kaleen, Nic Kaufmann, Lea Elui, Mary Leest, Ting Ting Lai, Jordan Kwadwo Osei Mainoo-Hames a Ginevra Mavilla.

Tiáru Swarovski 2024 si můžete zblízka prohlédnout v prodejně Swarovski Kristallwelten na Kärntner Strasse ve Vídni. Návštěvníci zde mohou obdivovat nadčasovou eleganci diadémů v průběhu let, včetně vůbec první korunky na ples v opeře vyrobené s krystaly Swarovski z roku 1956, a také designérské spolupráce módních legend.

Kolekci Mesmera je možné zakoupit v prodejnách Swarovski a na webu Swarovski.com.

Zdroj a foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *