Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Disney+ uvádí první trailer a plakát k seriálu Star Wars: Akolytka

Disney+ dnes představil první upoutávku a plakát k novému původnímu seriálu společnosti Lucasfilm, Star Wars: Akolytka. Napínavý hraný seriál startuje ve středu 5. června prvními dvěma epizodami exkluzivně na Disney+.

V seriálu Akolytka se při vyšetřování šokujícího zločinu postaví uznávaný mistr Jedi (Lee Jung-jae) proti nebezpečné bojovnici z minulosti (Amandla Stenberg). Jak se objevují další stopy, vydávají se po temné stezce, kde zlověstné síly odhalují, že vše není tak, jak se na první pohled zdá…

V seriálu hrají Amandla Stenberg, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keen, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smith, Rebecca Henderson, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo a Carrie-Anne Moss.

Leslye Headland vytvořila seriál na motivy Star Wars George Lucase a působí jako výkonná producentka spolu s Kathleen Kennedy, Simonem Emanuelem, Jeffem F. Kingem a Jasonem Micallefem. Charmaine DeGraté a Kor Adana jsou spoluvýkonnými producenty. Rayne Roberts, Damian Anderson, Eileen Shim a Rob Bredow jsou producenty.

Headland rovněž režírovala první dvě epizody (101 a 102). Režiséři Kogonada (103 a 107), Alex Garcia Lopez (104 a 105) a Hanelle Culpepper (106 a 108) doplňují režisérský tým seriálu.

Hudbu k seriálu složil oceňovaný skladatel Michael Abels, známý svou prací na filmech Uteč a My.

Zdroj a foto: Disney+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *