Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Nová éra perel ve světě Pandora

„Jednoduché, ale výrazné.“ Toto motto výstižně charakterizuje ducha nové perlové kolekce Pandora. Kolekce představuje spojení elegance a moderního designu, obohacené o kouzlo starého Hollywoodu a minimalistický přístup s moderním nádechem.

Vytvořená z pečlivě vybraných sladkovodních kultivovaných perel, osazených do stříbra a 14k pozlacených kovů, každý kousek šperku je důkazem závazku Pandora k poskytování výjimečné kvality a nadčasového designu.

Od jednoduchých náušnic s jednou perlou po extravagantní vrstvené perlové náhrdelníky, perly nabízí neomezené možnosti stylingu. Představují vrchol každodenní elegance a jsou dokonalým doplňkem k jakémukoli outfitu, přinášejí pocit sofistikovanosti a jedinečnosti.

Stylingový tip na závěr: Pokud máte pochybnosti, přidejte další vrstvu. Perly jsou ideální pro vrstvení a experimentování s různými styly, což vám umožní vytvořit osobitý a nezapomenutelný vzhled.

Zdroj a foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *