Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

„Oh Me Oh My“ – svěží vítr do vašeho jarního šatníku

Pokud patříte k vyznavačkám svěží módy, jste mladé tělem i duší, a milujete kvalitu, tak prosím POZOR – F&F představuje kolekci „Oh Me Oh My“ (OMOM), která má sexy šmrnc, je sportovně elegantní a zároveň úžasně pohodlná. Na první pohled působí mladistvě a cool, ale rozhodně svým nositelkám nestanovuje sebemenší limity. Máte-li chuť, náladu a odvahu to pořádně rozjet a užít si doslova každou minutu naplno, rozhodně neváhejte!

OMOM představuje zosobnění životního stylu s posláním oblékat lidi, kteří se chtějí cítit skvěle a sebejistě v čemkoli, co mají na sobě. A přesně to tato ucelená řada, složená z trendy outfitů pro každodenní nošení, garantuje. Celkový ležérní dojem symbolizují oversized mikiny
a mikiny s kapucí, hravá grafika, hudební motivy nebo výrazné cargo kalhoty. Náležitou dávku provokace dodají crop topy, korzetová trička, svůdné šněrování či rafinované průstřihy. Barevná paleta je mixem neutrálních barev spolu s růžovou, lahvově zelenou a čokoládovou. To vše ve špičkové kvalitě materiálu i zpracování, za dostupné ceny, na které jsou zákaznice F&F zvyklé.

Zdroj a foto: https://itesco.cz/ff/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *