Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Kila dolů!

Jaro je obdobím shazování přebytečných kilogramů, a přesně to můžete dopřát i vaší střeše. Stačí pro ni při rekonstrukci zvolit plechovou krytinu, která je až dvacetkrát lehčí než klasické tašky!

„Metr čtvereční těžké taškové střechy váží průměrně 40 až 50 kilogramů, zatímco plechová krytina má na stejné ploše hmotnost jen 2,5 až 5 kilogramů. Hodí se proto i pro starší domy, kde by původní krov klasické tašky neunesl. Nebudete jej tak muset kvůli pokládce nové krytiny kompletně předělávat. V novostavbě zase krov nemusí být tak robustní. V obou případech může plechová krytina přinést vítanou úsporu pro řešení nové střechy,“ vysvětluje Ing. Petr Tureček, produktový manažer společnosti SATJAM, předního českého výrobce plechových střech. Plechová krytina tedy pomůže domu shodit na těch správných místech!!

SATJAM
Společnost SATJAM, s.r.o. je přední český výrobce lehkých plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Společnost klade důraz na výrobu kompletních střešních systémů s důrazem na jejich funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Na českém trhu působí od roku 1995 a je držitelem ocenění ČESKÁ KVALITA – OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Zdroj a foto: www.satjam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *