Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Vernisáž “Stay Vild” od malířky Šárky Vildové v GRAM

V galerii Dudes & Barbies v prostoru GRAM na adrese Záhřebské 23, Vinohrady Praha 2, se chystá na vzrušující událost – vernisáž “Stay Vild” od talentované malířky Šárky Vildové. Tato událost proběhne dne 11. dubna 2024 od 18:00 a výstava potrvá do 15. května 2024.

Výstava “Stay Vild” je nejen prostorovou prezentací umění, ale také pozváním do nitra uměleckého procesu, kterým prochází umělkyně. Šárka Vildová, známá svými fascinujícími díly, představí světu abstraktní expresionismus, který ožívá skrze techniku akrylové malby.

Vildová, která má bohaté umělecké pozadí, založila firmu Vild Art, kde její vášeň pro malování přerostla v profesionální kariéru. Společně se svým manželem Martinem, který se stará o marketing a prodej, tvoří tým, který přináší umění do světa.

Inspirací pro Vildovou jsou přítomné okamžiky, momentální rozpoložení a hudba, která ji provází během procesu tvorby. Její práce je plná energie, dynamiky a hluboké emocionální síly. Experimentování s různými technikami, jako je akryl s uhlím, pastely, strukturovací pasta a pouring painting, přináší nečekané objevy, které obohacují její tvůrčí proces.

Přijďte se s námi podívat na krásu abstrakce a objevte svět umění skrze oči Šárky Vildové. Tato výstava vás zavede do prostoru, kde všechno vidíme jinak.

Autor: Šárka Vildová| www.vildart.cz
Kurátor: Kristína Kadáková
Termín výstavy: 11.4. – 15.5. 2024
Vernisáž: 11.4. 2024 v 18:00
Místo: Záhřebská 23, Vinohrady, Praha

Foto: www.vildart.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *