Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Víkend plný pohybu a hokejové zábavy s Patem a Matem

Už tento víkend 20. – 21. dubna se střecha obchodního centra Galerie Harfa stane sportovním areálem, kde rodiny s dětmi prožijí nezapomenutelný čas plný pohybu a zábavy. V rámci víkendové akce si děti na Terasách Harfa vyzkouší v Česku populární hokej pod dozorem profesionálů, zatímco roztomilí pohádkoví nešikové se postarají o zábavu. Návštěvníky čeká i autogramiáda hokejových legend nebo křest nové knihy populárních postaviček.

Akce „Zasportuj si s Patem a Matem“ se koná v sobotu 20. a v neděli 21. dubna od 11 do 18 hodin. Pro návštěvníky jsou připravena tréninková stanoviště, kde budou mít děti i dospělí možnost vyzkoušet si držení hokejky nebo se zapojit do střelby na branku. Kromě hokeje na ně čekají i ukázky florbalu.  Návštěvníci se mohou těšit na zábavné soutěže, sportovní kvízy, hry a ukázky sportovních kroužků z okolí. Každý, kdo se aktivně zapojí, se může těšit a malý dárek.

„V sobotu proběhne slavnostní křest nové knížky o Patovi a Matovi spojený s autogramiádou. Návštěvníci budou mít možnost vyhrát knížky nejen přímo na místě, ale i prostřednictvím soutěží na sociálních sítích. Postavičky Pata a Mata provázely akce u nás na Harfě už loňské léto a byly velmi populární. Věříme, že si s nimi návštěvníci užijí spoustu zábavy i tento rok,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Vrcholem víkendu pak bude nedělení autogramiáda od 14 do 15 hodin, kde se návštěvníci potkají s hokejovými legendami – Jiřím Hrdinou, Jiřím Tlustým, Davidem Výborným a Martinem Procházkou, zlatým hrdinou z Nagana.

Víkendová akce je ideální příležitostí, jak spojit rodinnou zábavu s fyzickou aktivitou a inspirovat tak děti k pravidelnému pohybu. Vstup na akci je zdarma. Na Terasách Harfa je návštěvníkům k dispozici street food zóna, kde se mohou mezi jednotlivými aktivitami občerstvit a odpočinout si u něčeho dobrého.

Foto: archiv Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *