Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Pod třešní s Huawei. Jak letos strávit První máj?

Květen je měsícem, kdy se příroda probouzí, kvete a hraje mnoha barvami. Není proto divu, že v tento měsíc kvete i láska. Symbolickým dnem pro její oslavu je První máj. Je proto na čase vymyslet, jak první květnový den strávíte a čím potěšíte partnera či partnerku. Pokud hledáte způsob, jak vytvořit pro svou polovičku nezapomenutelný den lásky, máme pro vás pár tipů.

Milovanému člověku bychom měli ukazovat každý den, že nám na něm opravdu záleží. Proč ale naše vyznání nepodpořit něčím výjimečným právě na Prvního máje? Na tento den si proto můžete naplánovat romantický program a udělat ho tak pro svou polovičku skutečně speciálním. Přestože to není zvykem, na letošní První máj můžete svou lásku potěšit také malým dárkem.

Překvapte svou polovičku
Svou lásku můžete letos překvapit menším či větším dárkem. Pokud vaše polovička ráda sportuje nebo se zaměřuje na zdraví a wellbeing, jistě ocení hodinky Huawei Watch GT 4. Ty jí mohou sloužit jako chytrá vychytávka při sportu a nabídne jí ucelený přehled o celkovém zdraví. V případě, že si váš milovaný či milovaná potrpí na poslech hudby, ať už při sportu, studiu, práci či třeba zrovna na procházce, potěší je například otevřená sluchátka Huawei FreeClip. Jejich unikátní design umožňuje poslouchat oblíbené melodie, aniž byste ztratili kontakt s okolím. Využijte tento den k tomu, abyste projevili svou lásku a vděčnost za přítomnost svého partnera či partnerky třeba právě dárkem.

Procházka za rozkvetlými třešněmi
Existuje mnoho způsobů, jak den lásky strávit. Jednou z nejkrásnějších tradic, kterou nesmíte vynechat, je polibek pod rozkvetlou třešní. Romantickou tradici můžete rovnou spojit s procházkou či výletem. Prožijete tak další společné chvíle s partnerem či partnerkou a uděláte něco i pro své zdraví.  Pokud chcete drahou polovičku obdarovat něčím speciálním, chytré hodinky Huawei Watch GT 4 jsou skvělou volbou. A na výletě je můžete hned vyzkoušet v akci. Při chůzi naměří srdeční tep nebo změří nachozené kroky i kilometry. Díky zabudovanému kompasu, barometru a senzoru nadmořské výšky vás navíc spolehlivě dovedou na kýženou destinaci. Pak se už stačí jen pod romantickým baldachýnem kvetoucích větví políbit.

Piknik v Třešňovce
Procházku bychom měli. Kde ale onu třešeň najít? Pokud se na první májový den nechcete bít o Petřín, můžete navštívit některé z méně rušných míst. V Praze najdete hned několik parků, jejichž název napovídá, že s prvomájovým polibkem zde neprohloupíte. Jedním z nich je například Třešňovka u Hamerského rybníka na Spořilově. Kromě líbání pod rozkvetlými třešněmi, si tu můžete užít příjemnou procházku kolem rybníka, který napájí známý pražský potok Botič. V okolí rybníka si můžete také například udělat piknik nebo jen tak posedět a povídat si. Pustit si k tomu můžete i příjemnou hudbu. A abyste nerušili ostatní kolemjdoucí, stačí vytáhnout sluchátka Huawei FreeClip. Jejich výhodou je, že obě sluchátka jdou vložit do libovolného ucha. Hádka o vyhovující sluchátko tedy nehrozí.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *