Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Český výrobce přichází s novou řadou plechových hraček

Tradiční výrobce plechových hraček, firma KOVAP, uvádí letos na jaře na trh novou produktovou řadu. Novinky v pestrých barvách jsou určené pro menší děti, ale i pro sběratele a všechny, kdo dávají přednost kvalitní domácí produkci a ruční práci. Plechové hračky jsou ekologické, podporují fantazii i jemnou motoriku a všechny nové produkty jsou navíc certifikovány podle Evropských bezpečnostních norem pro děti od 3 let.

Novou řadu tvoří tři základní produkty v několika barvách, které bude společnost KOVAP postupně uvádět na trh. První je trochu netradiční hračka, vytvořená ve spolupráci s designérským studiem Qubus. Pod vtipným názvem FOFR TABULE se skrývá barevná plechová tabulka na kolečkách. K dostání bude ve čtyřech barvách. Děti i dospělí na ni mohou kreslit a psát vzkazy přiloženým černým fixem, či jakýmkoli whiteboard popisovačem, nebo ji vylepšit magnety.

Mechanický strojek doveze tabulku se vzkazem na konec stolu, nebo druhou stranu místnosti. Stačí zatáhnout za páčku a zábava může začít!

Druhou novinkou bude v červnu minimalisticky pojatá FORMULE. Jednoduché hladké tvary a absence strojku z ní dělají ideální hračku pro menší děti, ocení ji také sběratelé plechových hraček. Stejně jako na tabulku, i na formuli mohou děti kreslit nebo psát a rozvíjet tak fantazii a jemnou motoriku. Vyráběna bude ve třech barevných verzích.

Trojici hraček doplní nová varianta ikonického TRAKTŮRKU. Ten společnost KOVAP uvede na trh v létě.

Zajímavou součástí nové produktové řady je také balení, vytvořené pro společnost KOVAP litomyšlskou firmou HRG.

Krabičky jsou vyrobené s podílem recyklovaného papíru a potištěné metodou Green Printing, která je mimořádně šetrná k přírodě.

Zdroj a foto: www.kovap.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *