Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Přihlašování do dalšího ročníku CME Content Academy startuje právě dnes 

CME Content Academy, společný projekt TV Nova a Markíza ve spolupráci s Televizním institutem, se chystá na další ročník svého úspěšného stipendijního programu. Přijímací řízení pro nové nadějné budoucí tvůrce televizního obsahu startuje právě dnes a potrvá až do 11. června 2024. 

„CME Content Academy je unikátním projektem pro všechny, kteří touží po kariéře v televizi. Nabízí široké spektrum možností pro rozvoj talentu a praktické zkušenosti v prostředí předních komerčních televizí. Za pár týdnů své studium ukončí první studenti akademie, kteří se už během studia podíleli na výrobě našich pořadů doma i v zahraničí. Co je ale mimořádné, mladí lidé se u nás během studia nejen pracovně začlení mezi největší profesionály v našem oboru, ale mají zároveň příležitost prezentovat mezinárodnímu vedení své autorské práce. Pokud je to projekt, který se hodí k odvysílání v naší televizi, má velkou šanci být realizován,“  říká Tubi Neustadt, CME Content Production Director a prezident akademie, který zároveň stál u zrodu celého projektu od samého začátku.

Dvouletý intenzivní kurz CME Content Academy je zaměřený na různé aspekty tvorby televizního obsahu. Účastníci se naučí vést projekty, vyvíjet náměty, psát scénáře, stříhat, produkovat a režírovat natáčení. Součástí kurzu je také televizní marketing, datová analytika anebo třeba udržitelné natáčení. Další ročník začíná v říjnu a bude probíhat v Brně pod záštitou Televizního institutu.

Mezi lektory kurzu se budou nacházet uznávaní odborníci z oblasti filmu a televize, jak z České republiky, tak ze zahraničí. Mezi nimi budou například držitelé Emmy, zkušení producenti a režiséři, jako je Radovan Síbrt, Michal Reitler, Erika Hníková, Petr Ostrouchov, a mnoho dalších.

Přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách akademie a budou přijímány do 11. června 2024. Absolventi kurzu získají možnost přechodu na placené pozice v TV Nova nebo Markíze.

Pro více informací o CME Content Academy navštivte webové stránky projektu.

Zdroj a foto: CME Content Academy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *