Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Pozdvižení v Ulici. Končí oblíbená postava Vilmy Nyklové?

V seriálu Ulice, který je úspěšnou stálicí na TV Nova, došlo k obrovskému zvratu. Jedna z nejoblíbenějších postav seriálu se stěhuje z Ulice pryč. Znamená to, že Vilma Nyklová odchází a diváci tak přijdou o svéráznou Lumírovu matku, která je v Ulici od samého začátku, od roku 2005?

Tvůrci seriálu Ulice na TV Nova přichystali divákům obrovské překvapení, když se rozhodli, že Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová) odejde za hlasem svého srdce a odstěhuje se do Čerčan ke svému novému partnerovi Vilému Burdovi (Arnošt Goldflam). Pro všechny to je pořádný šok, protože se evidentně nejedná o pouhý, několikadenní Vilmin truc. Lumírova matka si chce prostě ještě užít hezkých chvilek života, dokud to jde, dokud jí i Vildovi slouží zdraví. Pravda je, že Lumír (Václav Svoboda) její odstěhování urychlil svou neustálou averzí vůči Vildovi, za níž se ale skrývá jen strach o matku, aby nenaletěla a aby jí na stará kolena nezlomil srdce další muž. Přeci jen si toho v minulosti už zažila ažaž, takže by si Lumír přál, aby teď byla hlavně šťastná a spokojená v kruhu nejužší rodiny. Jenže Vilma Nyklová má jiné plány. Chce být s tím, do koho se zamilovala, díky komu se cítí zase jako za mlada…

Konec svérázné Nyklové v Ulici?
Každé stěhování mimo Ulici obvykle znamená, že se diváci musí s postavou, jíž se to týká, rozloučit. Proto se nabízí otázka, zda přijdou i o legendu Ulice Vilmu Nyklovou. Postava Vilmy Nyklové je v Ulici od začátku a neodmyslitelně k ní patří. Je proto jasné, že Vilmino přesídlení do Čerčan, k její lásce Vildovi, neznamená, že by se z Ulice vytratila. Má tu pevné vazby se svými vnoučaty i s Lumírem a jeho novou partnerkou Kateřinou. Cestu si našla také k Martině, Kateřinině dceři. A Mária, který pracuje v bistru, již bere jako svého. To je hned několik důvodů, aby se do Ulice často vracela,“ naznačuje kreativní producenta seriálu Silvia Klasová a dodává: „Slibuji, že si diváci s Vilmou ještě užijí.“

Láska Vilmy a Vildy prostě jen pokvete. Ještě dojde i na krásnou romantiku, o niž diváci seriálu rozhodně nepřijdou. A co říká k velkému zvratu v Ulici představitelka Vilmy Nyklové, herečka Jaroslava Obermaierová„I přesto, že se v ději moje postava z Ulice stěhuje, Vilma se bude dál za svou seriálovou rodinou vracet, jezdit za nimi na návštěvy, vídat se s nimi,“ dodává s úsměvem.

Zdroj a foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *