Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Už žádní kocouři! S nátěrem Extra Matt bude každá stěna dokonalá

Představte si sněhobílé stěny bez jediné nedokonalosti. To už není utopie! Krásně bílé, čisté stěny bez kocourů a nerovností můžete mít i u vás doma díky novému antireflexnímu vnitřnímu nátěru Primalex Extra Matt.

Revoluční proměna interiéru
Díky inovativní technologii ANTI-REFLEX a vynikající krycí schopnosti interiérový nátěr Extra Matt opticky eliminuje nedokonalosti a odlesky, které se tak stanou neviditelnými. Stěny a stropy totiž pohltí přebytečné ostré sluneční paprsky a získají bezchybný a jednotný vzhled.

Dlouhodobě zářivá bělost
Primalex Extra Matt vyniká svým sněhobílým (bělost min. 91 % BaSO4) a hluboce matným vzhledem. Díky tomu podtrhne čisté a harmonické prostředí vašeho domova. „Dle normy ČSN EN 13 300 se řadí do 3. třídy odolnosti proti oděru za mokra. Vytváří tedy omyvatelný povrch, který můžete v případě náhodného zašpinění bez obav lehce otřít vlhkým hadříkem,“ vysvětluje Radek Kříž, technický poradce značky Primalex. Nátěr je zároveň vysoce paropropustný, takže dovolí stěnám „dýchat“.

Pohodlná a snadná aplikace
Tento vysoce kvalitní nátěr výborně kombinuje funkční vlastnosti a estetickou povrchovou úpravu. „Jeho použití je tak pohodlné a jednoduché, že dosáhnete profesionálních výsledků i při malování svépomocí. Pro méně zašpiněné novější povrchy si dokonce vystačíte pouze s jednou vrstvou nátěru. Snadná je i následná údržba a případné opravy či napojování. Nízký odstřik navíc ušetří čas při úklidu po výmalbě,“ dodává Radek Kříž.

Značka Primalex letos opět získala mezinárodní ocenění spolehlivosti, kvality a úspěchu Superbrands. Čeští spotřebitelé a porota expertů Brand Council ji vybrali z tisíců nominovaných značek. Primalex se tak řadí mezi nejlepší a nejsilnější ve svém oboru.

S důrazem na zdravé klima
Primalex Extra Matt nachází ideální využití zejména při malování rozlehlých či otevřených prostorů s vysokými stropy, velkými okny a přebytkem přímého denního světla. Je vhodný do novostaveb i rekonstruovaných budov, a to nejen na minerální omítky, ale i betonové či sádrokartonové povrchy, dřevotřískové desky nebo tapety. Neobsahuje těkavé organické látky, rozpouštědla ani změkčovadla. Tím přispívá k zachování kvalitního vnitřního klimatu a pečuje o planetu i vaše zdraví.

Zdroj a foto: www.primalex.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *