Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Léto s příchutí čokolády? Ve Starbucks hned dvakrát!

Léto je za dveřmi a Starbucks si letos pro všechny připravil několik překvapení. Všechny milovníky čokolády potěší jedinečná kombinace chuti kávy a této oblíbené pochoutky. A to hned ve dvou nových ledových osvěžujících nápojích – Chocolate Cream Cold Brew a Iced White Choc Pistachio Oat Shaken Espresso.

Nasávejte sluneční paprsky s novinkou v nabídce Starbucks Chocolate Cream Cold Brew. Spojení sladké čokolády a lahodné kávy se snoubí v jemném Cold Brew, který je oslazený trochou vanilky a doplněný čokoládovou studenou pěnou s kakaem a drcenými sušenkami.

Za ochutnání rozhodně stojí i další čokoládová novinka – ledové espresso White Choc Pistachio Oat Shaken Espresso. Kombinace chutí, která má šanci stát se hitem letošního léta! Spojuje v sobě jemnou chuť espressa ze směsi Starbucks Blonde® Espresso Roast a bílé čokolády s jemným nádechem pistácií. To vše smíchané s ovesným nápojem.

Už víte, kterou z lahodných čokoládových novinek Starbucks ochutnáte jako první?

Zastavte se ve Starbucks a nastartujte se na přicházející letní sezonu.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *