Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaZdraví

Omládněte přirozeně: ByFEMME přináší revoluční neinvazivní péči Miracletox Cellstory a novinku pro vnitřní očistu těla CHARCOAL CLEANSE JELLY od Esthe Pro Labo

Kdo z nás netouží po mladším a zdravějším vzhledu pleti?! Dříve byly „zázraky na počkání“ doménou plastické chirurgie, v dnešní době však naštěstí máte mnohem více možností. Díky pokrokům v moderní kosmetické vědě a technologiích je nyní možné dosáhnout viditelných výsledků bez nutnosti invazivních zákroků. Vyzkoušejte třeba revoluční ošetření Miracletox Cellstory, dostupné v salónu ByFEMME. Bezpečné a efektivní zpevnění, vyhlazení a rozjasnění pokožky vás nadchne. A nezapomeňte bezvadnou kondici těla a tím i pleti udržovat také doma. Skvělým pomocníkem vám bude nejnovější novinka Esthe Pro Labo CHARCOAL CLEANSE JELLY, kterou můžete zakoupit rovněž v ByFEMME. 

Inovativní korejská kosmetická značka Miracletox přináší pozoruhodnou technologii tekutých jehel pro neinvazivní ošetření pokožky. Díky inovativním složkám a účinným látkám mohou tyto tekuté jehly neinvazivně nahradit 10 000 injekcí a okamžitě regenerovat a rozjasnit pleť. Navíc ji zanechávají plnou a bohatě hydratovanou.

Omlazená a vitalizovaná pokožka je viditelně obnovená a září zdravým a mladistvým vzhledem. V salónu ByFEMME se pracuje s tekutými jehlami v rámci ošetření Cellstory, které neinvazivně nahrazuje 50 000 injekcí. Tímto způsobem lze proniknout přímo k buňkám, kde aktivní složky opravují jejich poškozenou DNA. Tato terapie nemá na trhu obdoby a je považována za průlomovou inovaci v oboru. Lze ji používat celoročně, bez obav z případné pigmentace. Výsledek ošetření je viditelný za 24 až 72 hodin. Délka ošetření Cellstory je 60 minut a zaplatíte za něj 3.500 Kč.

Výsledky po ošetření Cellstory je žádoucí udržovat rovněž v domácích podmínkách pomocí pečující kosmetiky Miracletox. Ta nabízí rozmanitou řadu produktů, které nejenže omlazují a oživují pleť, ale také se starají o celkovou krásu a zdraví těla. Vyzkoušet určitě musíte oblíbené duo Cleanser a Tonerikonické Tox Ampoule s technologií Microspear či revitalizační Vita 9 Serum. V nabídce nechybí ani pleťové masky, krémy a produkty pro problematickou pleť. Miracletox navíc poskytuje komplexní péči o tělo, řešící různé kožní problémy včetně celulitidy. Díky kombinaci produktů lze vytvořit individuální péči o pleť a tělo, která zajistí krásnou a zdravou pokožku od hlavy až k patě. S výběrem konkrétních produktů, které budou nejlépe vyhovovat právě vaší pleti vám rádi pomohou v salónu ByFEMME.

Krásu vaší pleti a celkovou kondici organismu můžete podpořit i dalšími produkty. Zajímavou novinkou v portfoliu ByFEMME je produkt Esthe Pro Labo Charcoal Cleanse Jelly, který je navržen pro očistu celého organismu. Toto prémiové želé pro krásu pracuje s patentovanou technologií, založené na účinné kombinaci dvou typů pečlivě vybraného uhlí – dřevěného uhlí z borovice Ina a aktivního uhlí ze skořápek kokosových ořechů.

Aktivní látky jemně působí na tělo a postupně jej zevnitř čistí od toxinů a škodlivého cholesterolu. Charcoal Cleanse Jelly také pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a navozovat pocit sytosti. Ocení jej i osoby, které často konzumují tučná a sladká jídla nebo mají nevyváženou životosprávu. Želé nejen pomáhá, ale i výborně chutná, díky přídavku ovocných šťáv (pomeranč, mandarinka onshu a jablko), agávovému sirupu a prášku z kůry Yuzu. Jedno balení obsahuje 7 kusů želé. Doporučená denní dávka je 1 až 2 kusy. Pořídíte jej za 450 Kč.

Produkty značek Miracletox a Esthe Pro Labo můžete zakoupit v salonech a obchodu FEMME a online na www.byfemme.cz. Na webových stránkách naleznete také informace k ošetření Cellstory i dalším procedurám dostupným v salónu ByFEMME.

O ByFEMME:
Za úspěšným pražským kosmetickým salonem ByFEMME stojí zakladatelka Hana Olscher, dlouholetá profesionálka v oboru, která vyznává nekompromisní kvalitu produktů a služeb. Její hlavní vizí je usilovat o zdravou krásu – vytváří nový standard krásy prostřednictvím nikdy nekončícího výzkumu a tvůrčích nápadů, založených na biotechnologii a nebojácných výzvách. ByFEMME využívá nejvyspělejší a nejmodernější technologie na trhu, spolupracuje s renomovanými vědci a díky konstantnímu vzdělávání neustále posouvá svou prémiovou péči vpřed. Přináší širokou nabídku produktů a kosmetických ošetření s využitím funkčních a neinvazivních metod z Korey, Japonska a Singapuru. Značka ByFEMME se zabývá zdravým životním stylem a věří, že vnější krása nemůže existovat bez té vnitřní. Posláním značky je přispívat ke zdravé kráse a k prodloužení průměrné délky zdravého života. Proto distribuuje také jedinečné japonské doplňky stravy, které kombinují tradiční východní metody s nejaktuálnějšími inovacemi pro revoluční výsledky. Pod značku ByFEMME spadají dva salony (Maiselova, Dejvice), Femme Spa – Next Level v hotelu Andaz a obchod FEMME na Starém Městě.

Zdroj a foto: www.byfemme.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *