Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Vsaďte na přirozenou krásu

Půvabná pleť bez make-upu a jiné kamufláže je doménou Japonek i Korejek a říká se jí „glass skin“. Jde o to, dát pleti možnost vyniknout v její přirozené kráse bez potřeby korekce. Proto vznikl NiCream. Půvab má Nice Intensive Cream už ve svém názvu a schopnost zkrášlit pleť mu dává jeho sofistikované složení.

Obsahuje regenerační protein FGF2-STAB, který letos získal prestižní ocenění BRKTHRU VOICES na výstavě in- cosmetics Global 2024 v Paříži. Jde o vysoce účinný komponent s výraznou schopností zjemnit a omladit pleť. NiCream spojuje sílu proteinu s biostimulačními faktory, které obsahuje, a tím intenzivně podporuje regeneraci pokožky. Celkově zlepšuje kondici a zvyšuje odolnost pleti, kterou zkrášluje, zjemňuje a posiluje.

Je vhodný pro všechny typy pleti a velkou podporou pro křehkou a citlivou pleť se sklonem k podráždění. Dokáže ji zklidnit a zbavit nežádoucích projevů, které zhoršují její vzhled.

Přípravek je dvojnou emulzí, označovanou jako krém v krému. Tato aktivní forma umožňuje zvýšenou prostupnost účinných látek hluboko do pokožky a podporuje účinek krému. NiCream chrání a obnovuje strukturu pleti, kterou zvláčňuje a přináší ji půvabnou jemnost.

Seženete v e-shopu značky za 648 Kč.

Zdroj a foto: Syncare

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *