Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Živé vystoupení koncertního kvarteta Il Divo v Praze!

Naplňte své srdce čistými tóny a vytříbeným půvabem vystoupení kvarteta Il Divo, které se uskuteční 19. září 2024 v pražském O2 Universum! 

Vydejte se na hudební cestu s nadnárodní vokální skupinou, která s vámi oslaví 20. výročí svého založení. Při této slavnostní příležitosti si pro vás připravili speciální program ve svém krásném vystoupení. 

Il Divo ohromí své publikum vytříbenou kombinací talentu a charismatu. Skupinu tvoří čtyři interpreti, mezi nimiž jsou barytonista Stephen LaBrie a tenoristé Urs Bühler, David Miller a Sebastien Isambard. 

Kombinace jejich hlasů vytváří harmonický zvuk, který okouzluje a zastavuje čas. Tento večer slibuje nezapomenutelný zážitek pro milovníky vokálního umění a kvalitní hudby. Přijďte na magické představení Il Divo v Praze a zažijte toto jedinečné představení a výjimečnou atmosféru. Vstupenky zakoupíte na našich webových stránkách Etso8.com nebo v prodejních místech Ticketportal a Ticketmaster po celé České Republice. 

VSTUPENKY:
https://www.ticketportal.cz/event/IL-DIVO 
https://www.ticketmaster.cz/artist/il-divo-vstupenky/30480 

Zdroj a foto: https://etso8.com/ildivo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *