Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Živé přenosy z Mistroství Evropy ve fotbale v Hard Rock Cafe

Milovníci fotbalu si mohou letošní Mistroství Evropy ve fotbale vychutnat v nezapomenutelné atmosféře pražského Hard Rock Cafe, kde se zápasy budou promítat živě na velkoplošném plátně a podávat se bude i speciální menu. Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 (UEFA Euro 2024) začíná 14. června a skončí 14. července.

Letošní mistroství zahájí zápas Skotsko vs. Německo a v Hard Rocku po jeho skončení mají navíc připravenou after party, kdy vystoupí DJ Adam.

Na menu se budou podávat třeba kuřecí křidélka, mini burgery, nachos, cibulové kroužky, preclíky s pivním sýrem a další dobroty nejen k pivu. Navíc ve spolupráci Coca-Colou budou připraveny drinky za speciální cenu. S každým produktem Coca-Cola hosté také budou mít možnost získat dárky.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná v deseti německých městech a je organizováno evropskou fotbalovou federací UEFA (Unie evropských fotbalových asociací).

Další podrobnosti o akci a rezervace:  https://cafe.hardrock.com/prague/cs/

Zdroj a foto: Hard Rock Cafe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *