Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Hotel Carlsbad Plaza podporuje budoucnost bez kouře

Hotel Carlsbad Plaza přišel s novinkou v podobě IQOS friendly pokojů, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám hostů preferujících méně rizikové bezdýmné alternativy klasických cigaret. Pokud je hostem kuřák, má rovněž možnost si zapůjčit a po celou dobu pobytu si vyzkoušet zařízení IQOS. Koncept IQOS friendly hotelu se navíc neomezuje jen na pokoje. Užívání bezdýmných produktů je možné i v hotelové kavárně a baru. Carlsbad Plaza se svou novou aktivitou připojuje k projektu „Karlovy Vary – Město bez kouře”, jehož cílem je motivovat kuřáky, aby udělali důležitou pozitivní změnu ve svém životě a přestali kouřit, nebo aby alespoň zvolili méně škodlivé alternativy užívání nikotinu.

Hotel Carlsbad Plaza, který se pyšní nejvyšší možnou evropskou certifikací 5* Superior, udělal další krok směrem k inovativním službám. Nabízí hostům IQOS friendly pokojů, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám hostů preferujících méně rizikové bezdýmné alternativy klasických cigaret. Každý z těchto pokojů je vybaven „heetelníkem“ (nádobou na použité tabákové náplně), což umožňuje hostům užívat si bezdýmné zařízení v pohodlí svého pokoje. Pokud je hostem kuřák, má možnost si zapůjčit a po celou dobu pobytu si vyzkoušet IQOS, který představuje lepší volbu pro dospělé kuřáky. IQOS friendly koncept se neomezuje jen na pokoje; ale i užívání bezdýmných produktů je možné i v hotelové kavárně a baru.

„Naše nové IQOS friendly služby nejenže respektují potřeby našich hostů preferujících bezdýmné produkty, ale také odpovídají naší vizi podporovat naše hosty ke změně ke zdravějšímu životnímu stylu. Současně je to v souladu s naší vizí poskytovat inovativní služby,“ říká Jindřich Křováček, Director of Sales & Marketing Hotelu Carlsbad Plaza.

Hotel Carlsbad Plaza se svou novou aktivitou snaží podpořit i projekt „Karlovy Vary – Město bez kouře”. Jde o iniciativu města zaměřenou na podporu zdravého životního stylu mezi obyvateli i návštěvníky města. Hlavním cílem je motivovat lidi k zanechání kouření a ke zdravějšímu životnímu stylu, což je v Karlových Varech, známými svým lázeňským dědictvím, zvláště důležité.

Carlsbad Plaza hotel 5* Superior je umístěn v klidném prostředí lázeňské zóny Karlových Varů v těsné blízkosti léčivých pramenů a historických kolonád. Hotel nabízí široký výběr ubytování v pokojích v klasickém i moderním stylu, exkluzivní wellness zážitky včetně Wellnesslandu s pěti bazény a sedmi druhy saun. Hostům je k dispozici rozmanitá nabídka léčebních a relaxačních procedur poskytovaných profesionálním týmem nebo privátní Spa Suites, které nabízí unikátní léčebné procedury v maximálním soukromí.

Zdroj a foto: Hotel Carlsbad Plaza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *