Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

První informace o jubilejní dvacáté sezoně Ulice

Devatenáctá sezona Ulice vyvrcholila krásnou svatbou Gábiny a Jirky Hermana, na které se objevila po pěti letech i Tereza Kučerová. A ne naposledy! Do seriálu se naplno vrací v jeho jubilejní dvacáté sezoně. Na co se mohou diváci už nyní těšit?

Devatenáctá sezona dlouhodobě oblíbeného denního seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se s diváky rozloučila ve velkém stylu – nádhernou svatbou Gábiny (Aneta Krejčíková) a Jirky Hermana (Jan Holík). Byla to ohromná událost pro všechny zúčastněné i fanoušky seriálu, navíc přinesla i spoustu překvapení. Rozruch na ní způsobili Tereza Kučerová (Patricie Pagáčová), která se s Ulicí rozloučila před více než pěti lety, a plukovník Mikeš (Radim Fiala) se svou zásahovou jednotkou. Hlavně to ale byla svatba, jakou si Gábina kdysi vysnila – s rodinou a přáteli, se všemi, se kterými chtěla sdílet své štěstí, lásku a tento úžasný den. Nyní si už Gábina zvyká na nové příjmení a spolu s ním i na nové výzvy. Jednou z nich bude třeba i svatební cesta, na kterou dojde až po prázdninové pauze ve vysílání Ulice.

Tereza je zpět nastálo
Jen co se Tereza přiřítila na poslední chvíli na Gábinin obřad, všechny fanoušky Ulice napadlo to samé. „Uvidíme ji i v dalších dílech?“ Ti, kterým Tereza chyběla, si nyní mohou oddychnout. Počítá se s ní i ve dvacáté sezoně seriálu. Zatím je obestřeno tajemstvím, zda bude jen součástí příběhů svých kamarádek, Gábiny a Magdy (Veronika Čermák Macková), anebo Ulice začne vyprávět po prázdninové pauze i její nový vlastní příběh. „Bydlela jsem tady spoustu let,“ přiznává Tereza s mírnou nostalgií, když po dlouhé době znovu vdechne neopakovatelnou atmosféru snad nejznámější ulice u nás. Tvůrci tím leccos naznačují. Nebudeme napínat, Tereza je zpět a znovu se bude pravidelně objevovat v nových dílech seriálu.

Soňa v nemilosti, Magda plná plánů
Z první ochutnávky z jubilejní dvacáté sezony seriálu se zdá, že zákeřná Soňa (Lucie Vondráčková) upadne v nemilost přímo u ředitelky školy Ireny Landové (Kateřina Holánová), která jí dá kapky hned v prvních dnech. Znamená to tedy, že Magda má vyhráno? Podle toho, jak se bude po prázdninách vítat s Otou Puklickým (Filip Rajmont) tomu vše nasvědčuje. Navíc má i společné plány s Eddiem (Jiří Panzner), jež se budou rodit na trochu netypickém místě – v její ložnici. V posteli spolu opět skončí i Soňa a Prokop (Ondřej Studénka), ale tady taková pohoda jako u Magdy očividně panovat nebude. Aby také ano, když Soňa přizná, že dovolenou u moře strávila s manželem.

Blanka na novém místě, Vanda přistižena při činu
Blanka (Linda Rybová) již brzy nastoupí na Komoru zubních lékařů jako ředitelka vzdělávacích programů. Prezident komory Luděk Volák (Vasil Fridrich) tak bude paradoxně šéfovat jak své bývalé manželce Blance, tak i současné manželce Vandě (Kristýna Hrušínská). Aby to bylo ještě pikantnější, ty dvě jsou navíc i nevlastní sestry… Jak jim to bude společně fungovat na komoře a jací budou Blančini další kolegové? Samotná Vanda bude mít také spoustu starostí sama se sebou, protože Luděk ji přistihne při něčem, při čem by rozhodně neměl…

Vyděšená Vendula
Vendula (Anežka Rusevová) zažije několik šoků, jen co se vrátí do bistra po dvouměsíční dovolené, během které pečovala o nemocnou dceru Elišku. Bistro bere pomalu jako své druhé dítě, záleží jí na něm víc, než kdokoliv tuší. Když ji Lumír (Václav Svoboda) začne vehementně přesvědčovat: „Ale hlavně tady nehořelo. Rozumíš? Nehořelo,“ v klidu opravdu nezůstane. Jak se říká, na každém šprochu…

Nové příběhy i dalších hrdinů
V Ulici prostě bude po prázdninách zase pěkně živo. Nové osudy čekají také Karlu (Markéta Stehlíková) a Kryštofa (Kryštof Rímský) Marečkovy i jejich blízké, Ivu (Hana Baroňová) a Vítka (Filip Čapka) Klímovy včetně Michala (Karel Klement), jeho Žofky (Kateřina Ujfaluši) i všech rodinných přátel a další uliční hrdiny. Kdy? Po pravidelné prázdninové pauze ve vysílání Ulice, která opět uteče jako voda…

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *