Kartářka Jana Naděžda radí: Jak si vyložit karty?

Potřebujete se ihned zeptat karet, co vás čeká a nestíháte jít ke kartářce? Pokud doma máte vykládací karty, můžete je použít na otázky, které vás provázejí dnem.  Například:  Mám jít na tento večírek? Mám si vzít nyní volno? Dostanu půjčku? Dopadne lékařské vyšetření dobře? Udělá mé dítě zkoušku? Takových i jiných otázek máme denně spousty. Pokud se spokojíte s obyčejnou odpovědí ano-ne, můžeme se zeptat karet sami.

Jak na to?

Připravte si balíček vykládacích karet. Posaďte se a v klidu karty zamíchejte, přitom otázku na kterou chcete znát odpověď, polohlasně pronášejte. Ve chvíli, kdy ucítíte pocit, že míchání už stačilo, položte před sebe tři karty. První dejte doprostřed – tato karta označuje otázku. Vlevo pak položte kartu, která naznačí případné problémy  a vpravo kartu, která odpoví, jestli se událost podaří či ne. Karta vlevo naznačuje možné problémy a z toho si můžete promyslet případnou cestu, která povede ke zlepšení situace.

Tarot – velká arkána

Např.   2       1        3

  1. Karta žena pletichářka (Královna holí) – někdo bude mít zájem, aby se Vám věc nevydařila
  2. Karta značící otázku – Karta Císař – říká jestli událost je ve Vás přijata v plném vědomí, (nebo jestli to není pro Váš život vlastně důležité – Karta Blázen)
  3. Hvězdy – máte vše nakloněno, aby se Vám v tomto dni splnily Vaše důležité rozhodnutí

Lenormand

Např.   2       1        3

  1. Tvořivost – čekejte více (či méně- podle karty č. 3) návštěvy úřadů nebo nemocnice
  2. Strom života – jde o velmi důležité rozhodnutí
  3. Mraky – Vaše jednání budou problematická a zdlouhavá, šetřete svou energii, budete ji moc potřebovat

Odpověď na své otázky můžete dostat každý den, jen nezapomeňte s pokorou poděkovat andílkům za pomoc. Ale pozor! Pokud se začnete ptát stále dokola, obklopí vás chaos, je tedy lépe ve více otázkách a v důležitosti rozhodování se obrátit na zkušenou kartářku, má nadhled nad vašimi denními prožitky a tudíž jsou pro ní vaše životní cesty srozumitelnější.

Kontakty na Janu Naděždu najdete na www.svobodnacesta.cz. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *