Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZe života

Na čem drandí Kaira Hrachovcová? Na koloběžce!

Centrum města v Hradci Králové se pyšní novou specializovanou prodejnou koloběžek KOSTKA-kolobka s.r.o. Podívat se přijela i herečka Kaira Hrachovcová a spolu s vedením společnosti Markem Kostkou slavnostně otevřeli prodejnu.

Hojný počet lidí se sešel u příležitosti otevření nové prodejny koloběžek Kostka v Hradci Králové. Panovala příjemná, uvolněná atmosféra, kterou dokresloval svěží nádech prodejny. Přátelské setkání, úsměvy a tradiční hecování kdo kolik najel kilometrů.

 

Dřevěný interiér prodejny o ploše 80m ladí s minimalistickým osvětlením a příjemné posezení dotváří elegantní styl. Dle vyjádření majitele společnosti Marka Kostky bylo nabídnout zákazníkům další prostor, ve kterém by si mohli prohlédnout kompletní sortiment.

„Věříme, že se prodejna bude líbit už jen proto, že zde najdete ne jen naše koloběžky, ale i potřebné doplňky,“ říká Marek Kostka, vedoucí společnosti.

Herečku Kairu Hrachovcovou s koloběžkou Kostka spojuje mnoho příjemného! Láska k přírodě, zdravý pohyb a všechny ty projížďky podniká se svým nejvěrnějším přítelem Punťou.

A právě ten se má při jízdě na koloběžce přímo královsky, majitelka mu totiž nechala vyrobit na míru pohodlné sedlo a tak Punťa nemusí stále běhat, ale může i odpočívat. „Velmi ráda jsem přijela sem do Hradce Králové podívat se na novou prodejnu. Svou milovanou Kostku využívám téměř každý den,“ říká Hrachovcová, která na akci vesele rozdávala podpisy.

Přední Český výrobce společnost Kostka – kolobka s.r.o. odhalila novinky v podobě koloběžky KOSTKA Monster PRO a představila limitovanou edici KOSTKA TRIP. Hosté si před prodejnou mohli všechny koloběžky otestovat. Zákazníci si na prodejně můžou vybrat z nepřeberného množství typů koloběžek, mezi kterými jsou rekreační, městské, sportovní, skládací, dětské či speciální sjezdové stroje. V nabídce najdete i odrážedla pro nejmenší, ale i koloběžky pro invalidy. Máte-li doma pejska, zkuste venčení s koloběžkou. Stačí si objednat adaptér na řidítka a pružné vodítko. Jedná se již o druhou specializovanou prodejnu firmy Kostka v ČR a přímé servisní místo autorizovaného Kostka servisu.

Adresa:
Kostka Footbike
Divišova 830/4
500 03 Hradec Králové

Otevírací doba:
PO – PÁ: 09:00 – 18:00
SO: 10:00 – 17:00
NE: zavřeno

Zdroj: https://www.kostkafootbike.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *