Přiznání Marka Vašuta: Na sbírku motýlů jsem holky nelákal!

Herec Marek Vašut dorazil ve středu 23. srpna na slavnostní otevření motýlího domu, Papilonia v Praze. A při té příležitosti prozradil i to, zda na ně lákal děvčata. „Na sbírku motýlů jsem holky nikdy nelákal, ale do motýlího domu bych si klidně ženu pozvat troufl,“ prozradil. Nebyl sám, kdo z VIP osobností na otevření 150m2 tropické zahrady vybudované ve stylu opuštěného chrámu jihovýchodní Asie, dorazily. Nechyběla Kateřina Brožová, Marian Vojtko, Michaela Gemrotová, Gabriela Lašková Kratochvilová nebo Jitka Ježková.

“Motýlí dům je exotika v centru Prahy. Je to jedna z mála možností, jak šetrně a s respektem vůči motýlům ukázat lidem část divoké fauny z míst, kam se nemají možnost běžně podívat. Navíc je to atrakce pro širokou veřejnost bez rozdílu věku, pohlaví či národnosti,” svěřil spolumajitel Michael Kučera, v jehož motýlím domě najdete až 600 motýlů 401 druhů z celého světa.

Užít si romantiku, navštívit exotiku v centru Prahy a dozvědět se něco víc o tvorech, kteří nepřestávají udivovat svojí krásou, se mohou návštěvníci denně od 10:00 do 20:00 v suterénu pražského hračkářství Hamley´s  v ulici Na Příkopě 14, v Praze 1.

Foto Motýlí dům Papilonia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.