Rosák slavil sedmdesátku. Kdo přišel a jaký dostal obří dort?

Jan Rosák, český otec Furas oslavil v minulých dnech významné životní jubileum moderátor.  Se svojí manželkou Jiřinou rovněž letos slaví 40 let společného manželství. Jedná se o trojnásobného držitele ceny TýTý v kategorii Osobnost televizní zábavy. Má na kontě řadu televizních a rozhlasových pořadů. Aktuálně ho můžete vídat v seriálu Modrý kód a soutěži Pevnost Boyard.

Jan Rosák je jasným živoucím důkazem toho, že věk je relativní. Je stále plný elánu a jeho pracovní nasazení by mu mohli závidět kolegové o mnoho let mladší.  Už tento týden se na Jana Rosáka, jako otce Furu, můžete těšit v nových dílech napínavé soutěže Pevnost Boyard, která také pomáhá různým neziskovým organizacím. Otce Furu doplní moderátor Libor Bouček a řada známých osobností – např. Martin Dejdar, Martin Zounar, Pavel Trávníček, Zuzana Hejnová, Dagmar Patrasová, Roman Šebrle, Jakub Voráček, Jiří Mádl, Anife Vyskočilová, Sebastian a další.

„Pevnost Boyard – ta budova sama o sobě vás úplně omámí. Když se řekne genius loci, tak na tuhle budovu se to hodí naprosto beze zbytku. Už když se k ní blížíte lodí, protože jinak se tam dostat nelze, tak nevím, jak ostatním, ale mně vstávaly chlupy vzrušením po těle. Já jsem byl úplně v tranzu. A když jsem tam vkročil, řekl jsem si: Aha, teď jsem tady,“ směje se Jan Rosák.

Sedmdesátiny oslavil oblíbený moderátor a dnes již také herec v kruhu těch nejbližších – rodiny a přátel. Nechyběla manželka Jiřina, dcery Zuzana a Marie s rodinami. Dorazil i novinář Josef Klíma nebo moderátor Karel Šíp. Nemohl tak chybět ani Libor Bouček, který mu za Primu předal dort s logem soutěže Pevnosti Boyard, který doplnil dárkový set kuchařek. Pro oslavence to bylo jedno velké překvapení. „Trochu jsme se spolčili s Honzovou ženou Jiřinou, která nám s tímto překvapení pomohla,“ popisuje situaci Libor. „Opravdu jsem tohle nečekal a jedná se o překvapení milé. Byl jsem normálně dojatý,“ přiznal oslavenec.

Letošní, druhou řadu Pevnosti Boyard můžete sledovat už od 2. září každou sobotu ve 20.15 na Primě.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.