Jak na krásnou postavu jako před porodem? Obraťte se na odborníka!

Z vašich miminek vyrostla batolata, starší děti jsou konečně trochu samostatnější a vy se chcete vrátit zpět k postavě, kterou jste měla dřív. Některá přání zůstávají navždy nesplněná, ale to o vytoužené figuře k nim patřit nemusí.

Prestižní pražská klinika plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic nabízí zvýhodněné kombinované zákroky, které řeší problémy maminek nespokojených se změnami, jež na jejich těle zanechalo těhotenství, porod a kojení. Proč se pár dnů nenechat sama rozmazlovat profesionální péčí laskavého personálu a s pevnějším tělem získat i větší sebevědomí.

Patříte mezi ty, které v těhotenství příliš nepřiberou, a přesto vás může trápit kožní převis v oblasti pod pupíkem a pokleslá ňadra, s jejichž velikostí jste jinak spokojena. Tyto nedostatky řeší kombinovaný zákrok s názvem Markéta, jenž ukrývá modelaci prsou a současně nabízí abdominoplastiku, která z vašeho bříška odstraní bochánek tuku a přebytečnou kůži.

Běhání mezi dítkem a partnerem je sice vyčerpávající, ale zpevnění postavy při tomto druhu „sportování“ nečekejte. Kompletní rekonstrukci prsou a bříška ukrývá kombinovaný zákrok pod názvem Jana, který obsahuje modelaci a augmentaci prsou, tzn. nadzvednutí a vyplnění ňader silikonovým implantátem a současně abdominoplastiku, při níž plastický chirurg odstraní kožní převis a rozestoupené břišní svalstvo.

Okolí žádné změny nezaznamenalo, ale vy se necítíte komfortně. Na čtyřech problematických partiích těla se vám usadil tuk a velikost šatů, které jste nosila před mateřstvím, vám není pohodlná. Větším výstřihům už se raději vyhýbáte, ale přesto nechcete problém řešit implantátem. Kombinovaný zákrok s dívčím jménem Zuzana nabízí autoaugmentaci, jež bez použití silikonového implantátu vrátí plnost vašemu dekoltu. V jednom zákroku vám lékař odsaje i nechtěné tukové polštáře.

Po kojení vám zůstala malá nebo téměř žádná ňadra, ale ve spodních partiích máte pocit, že velikostí patří jiné ženě. Zvětšení prsů pomocí silikonovým implantátů a odsátí tuku nejšetrnějším přístrojem Body Jet na stehnech a zadečku vyřeší kombinovaný zákrok Karolína.

Po porodu šla kila sama dolů, možná jste jim i trochu pomohla, ale v paměti vaší kůže zůstala větší velikost. Prsa se také odmítají vrátit ke své dřívější pevnosti a menšímu objemu. Výhodný kombinovaný zákrok Tereza sestavili odborníci FORMÉ clinic pro ženy, které trápí kožní převis v oblasti břicha i velká ňadra. Redukci prsou, tedy jejich zmenšení, ocení i vaše záda, abdominoplastika vytvaruje bříško a výběr plavek už pro vás přestane být noční můrou.

Po těhotenství se nemůžete zbavit tukových polštářů, které se vám usadily na více partiích těla. Cvičíte, držíte dietu, ale tuk se stále drží. Řešením pro vás je kombinovaný zákrok Barbora. Při liposukci nejmodernějším přístrojem Body Jet dojde k odsátí tuku více partií při jedné lokální anestezii.

„Jako maminka malých dětí vím, co dokáže s postavou udělat těhotenství i minimum osobního času. Některé ze zákroků jsem vyzkoušela doslova na vlastním těle a nemohu si je vynachválit. Ty, které na naší klinice nabízíme jako kombinované, jsou výhodné nejen finančně, ale i z hlediska časových úspor, protože naši plastičtí chirurgové dokážou během jedné operace ošetřit více partií,“ říká Andrea Šifnerová, ředitelka FORMÉ clinic a dodává: „To ocení nejen maminky, ale i ostatní členové rodiny, kteří musí po dobu jejich nepřítomnosti převzít péči o rodinu. Žena je navíc ušetřena opakované narkózy i bolesti při samostatných zákrocích, a to rozhodně není zanedbatelný bonus.“

Pokud patříte k těm málo šťastným, které po porodu bez velké námahy dosáhnou zpět původní postavu, můžete si na FORMÉ clinic dopřát samostatně ošetření revolučním přístrojem Protegé INTIMA, který velmi účinně řeší poporodní změny v oblasti intimních partií. Rejuvenací vaginy dosáhnete nejen zlepšení jejich vzhledu, ale i zdokonalení sexuálních prožitků. V komorním prostředí kliniky zákrok provádí vyškolená a příjemná zdravotní sestřička. FORMÉ clinic, jejíž filosofií je profesionální a osobní přístup i servis do nejmenších detailů, klade velký důraz na intimitu a pohodlí každé klientky.

Zdroj: www.formeclinic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *