Nechte se okouzlit švédskou tělovou kosmetikou Barnängen

Originální a jemné zároveň, přesně takové jsou produkty švédské značky Barnängen, která aktuálně přichází do České republiky i do ostatních evropských zemí.

Photo of Old Town (Gamla Stan) in Stockholm, Sweden

Značka, která byla založena roku 1868 významným švédským obchodníkem Johanem Wilhelem Holmströmem ve Stockholmu, je dnes jednou z nejpopulárnějších švédských značek, kterou si oblíbil i královský dvůr. Dvě produktové řady Severská péče a Severské rituály s hydratačním tělovým balzámem, tělovými mléky, sprchovými krémy a Skandinávií inspirovanými sprchovými a koupelovými gely a tělovým olejem, dodávají pokožce všechno, co potřebuje. Přesně v duchu švédského výrazu “lagom”, což v překladu znamená ani málo, ani moc, zkrátka tak akorát.

Bohatá a jemná, povzbuzující a relaxační, vyživující a osvěžující: Barnängen představuje krásu, která vznikla ze životního stylu označovaného švédsky “lagom”. Tato úctyhodná kosmetická značka chce šířit poselství švédského přístupu k životu v celé Evropě, včetně České republiky, kde uvádí hned dvě nové produktové řady tělové péče.

Švédové se už od nepaměti spoléhají na účinnou sílu skandinávské přírody. Země, slunce, oceán a lesy vytvořily unikátní prostředí, v němž se nacházejí bohaté aktivní složky a rostou vzácné a různorodé rostliny. Tělová péče Barnängen proto v recepturách využívá výtažky z typického skandinávského divokého ovoce jako je moruše, stejně jako z břízy či bezového květu. V nabídce této značky najdete produkty vědecky připravených receptur, jako je například unikátní Cold Cream a jeho speciálně vyvinuté hydratační sérum.

Řada Severské péče obsahuje přírodní složky v kombinaci s Barnängen základní ingrediencí Cold Cream, který je nazýván podle zklidňujícího, příjemného pocitu při aplikaci. Jeho receptura je založená na ikonickém tuhém mýdlu Barnängen, které se od roku 1876 dodává na královský dvůr. Unikátní složení obsahuje hydratační emulzi kombinovanou se včelím voskem, slunečnicovým olejem a heřmánkem. Řada byla vyvinuta pro ochranu, hydrataci a výživu každého typu pleti. Severská péče nabízí ošetřující tělové mléko a sprchový krém s obsahem ovesného mléka, které je ve Švédsku velmi oblíbené. Dále je součástí této řady vyživující tělové mléko a sprchový krém s moruší, tělové mléko a sprchový krém pro citlivou pokožku s bezovým květem a výživný intenzivní tělový balzám.

Řada Severské péče:
Barnängen All Over Rescue intenzivní tělový balzám, 199 Kč/200 ml
All Over Rescue Body Balm je vyroben ze základní ingredience značky Barnängen – Cold Cream, která funguje jako ochranný štít. Tento všestranný zázrak se rychle vstřebává a hýčká pokožku od hlavy až k patě výživnou hydratací.

Barnängen pečující tělové mléko, 199 Kč /400 ml
Barnängen pečující sprchový krém, 159 Kč/400 ml
Ovesné mléko – velmi populární ve Švédsku – a 5% ochranné ingredience Cold Cream vytváří vyživující recepturu, která hýčká normální až suchou pokožku jemnou péčí. Kombinace pečujícího sprchového krému a tělového mléka zanechá na pokožce příjemný pocit a perfektně se o ni postará. Dermatologicky testováno.

Barnängen vyživující tělové mléko, 199 Kč/400 ml
Barnängen vyživující sprchový krém, 159 Kč/400 ml
Bohaté složení tělového mléka a sprchového krému kombinuje sílu moruše a 7% ochranného krému Cold Cream a dodá suché až velmi suché pokožce intenzivní výživu. Dermatologicky testováno.

Barnängen tělové mléko pro citlivou pokožku, 199 Kč/400 ml
Barnängen sprchový krém pro citlivou pokožku, 159 Kč/400 ml
Tělové mléko a sprchový krém s obsahem výtažku z bezového květu a 5% ochranného krému Cold Cream jemně hydratují a poskytují dlouhotrvající ochranu citlivé pokožce. Dermatologicky testováno.

Barnängen Midsommar Glow sprchový a koupelový gel, 159 Kč/400 ml
Barnängen Midsommar Glow tělový olej, 249 Kč/150 ml
Sprchový a koupelový gel a tělový olej Midsommar Glow jsou inspirovány švédskými slavnostmi letního slunovratu. Obsahují jemné květinové oleje a hydratační sérum a poskytují pokožce ochrannou hydrataci. Dermatologicky testováno.

Značka Barnängen pověřila vytvořením designu svých produktů designové studio Ström & Jag. Toto nezávislé stockholmské designové studio tedy spojilo tradiční švédské prvky s moderním vzhledem v duchu “lagom” a vytvořilo čistý skandinávský design. Řady Barnängen Severská péče a Severské rituály jsou dostupné v drogeriích od září 2017.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *