Oslavte 10. výročí seriálu Držte krok s Kardashians

Je to již 10 let od začátku vysílání fenomenálního globálního úspěchu reality show Držte krok s Kardashians, jehož 14. řadu přináší televize E! divákům od  8.října ve 20.00 hod.

Během uplynulé dekády se z původně nenápadné reality show Držte krok s Kardashians stal globální megahit a z hvězd seriálu – jako Kim Kardashians – megahvězdy.  Seriál nabízí pravdivý obraz od rozchodů přes změny vizáže po svatby, narození dětí …. všechny  tyto dramatické události dokázaly oslovit milióny fanoušků.

Kris

Dne 8. října ve 20.00 hodin tak po náročném a událostmi nabitém roce, přichází premiérová 14. řada tohoto seriálu. A opět to bude divoká jízda. Jak to asi dopadne, když se Kardashians vydají na ochutnávku vín v Santa Barbaře, pak neotálejí a rychle přejedou do Mexika na narozeninovou oslavu? Rodina se postupně vrací zpět ke svým kořenům.

Kim

Kim se vzpomíná na dramatické přepadení v Paříži, a také oznamuje, že s manželem Kanye Westem očekávají narození třetího potomka. Ze zdravotních důvodů, ale tentokrát volí náhradní matku.

Khloe

Khloé mezitím prožívá románek s Tristanem a dělá si starosti s tím, jak skloubit svůj dvojí život.

Kourtney

Kourtney bilancuje a řeší rodičovské povinnosti se Scottem.

Kendall

Kendall zažívá nejen obrovský úspěch jako modelka, ale také se cítí pod tlakem, když se dostává pod drobnohled veřejnosti.

Kylie

Premiérové díly seriálu Držte krok s Kardashians vysílá E! každou neděli od 20:00 hodin.

Zdroj: Televizní program E!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.