Oživte si šatník luxusními barvami na oblečení DYLON

Vítejte ve světě barev na oblečení, ve kterém naleznete jasné a intenzivní odstíny, od jemných tónů po tmavou a tajemnou. DYLON je barva na oblečení a tkaniny se složením all-in-1. Používá se jednoduše, a to přímo v pračce. S DYLON barvami můžete oživit vaše starší oblečení, stejně tak ale docílíte i zásadní změny barvy módních kousků! Použít ho můžete jednoduše i na barvení bytového textilu. Vaší kreativitě již nic nestojí v cestě. Změna barvy nikdy nebyla tak snadná!

S barvami DYLON můžete probudit svůj šatník, oživit vybledlé oblečení nebo okořenit bytové doplňky novým barevným nádechem. Ať už si vyberete sytě červenou nebo se ponoříte do námořnické modré, inspirace je na dosah ruky.

Už žádné pytlíčky s barvou, obarvené ruce nebo barevný prášek na podlaze vaší koupelny. Jednoduše vložte do pračky mokré oblečení, které si přejete obarvit. Poté odstraňte fólii, včetně víčka z produktu DYLON Fabric Dye, postavte obal kolmo na prádlo do bubnu pračky a vyperte, dokonce i při teplotě od 30 stupňů. Poté spusťte ještě jednou prací cyklus, tentokrát použijte i prací prostředek. S barvami na oblečení DYLON dosáhnete takto jednoduše vynikajících barevných výsledků. Pro dokonalé vyčištění pračky, zvláště při barvení tmavšími odstíny, spusťte prací cyklus ještě jednou naprázdno. Výrobky zakoupíte exkluzivně v obchodech Teta drogerie za 169 Kč.

Vybrat si můžete ze škály osmi barev: sytě červené Tulip Red, intenzivní černé Intense Black, šedé Smoke Grey, pudrově růžové Peony Pink, oceánsky modré Ocean Blue, námořnicky modré Navy Blue, smaragdově zelené Emerald Green a světle fialové Dusty Violet.

Barvěte efektivně
Nejlepších výsledků dosáhnete při barvení bavlny, lnu a viskózy. Smíšené tkaniny obsahující syntetické materiály, jako je polyester, se budou barvit do světlejších odstínů. Mějte na paměti, že vlna, hedvábí, plně syntetická vlákna (polyester, akryl, nylon) a tkaniny se speciálními povrchovými úpravami nebo membránami nelze barvit. Jedno balení barvy na tkaniny DYLON obarví až 600 g suché, bílé látky do sytého barevného odstínu.

Tipy pro nejlepší barevný výsledek:
• Zvažte suchou tkaninu, abyste zajistili dostatečné množství barviva pro požadovaný efekt
• Barvy DYLON obsahují vše potřebné, není třeba přidávat sůl ani jiná aditiva
• Při sušení obarveného oblečení nevystavujte tkaniny přímému vlivu tepla nebo slunce
• Barvěte vždy maximálně do poloviční náplně pračky, zajistíte tak lepší barevné výsledky

DOPORUČUJEME POZORNĚ ČÍST PŘÍBALOVÝ LETÁK S PODROBNÝMI INSTRUKCEMI.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *