Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Andrea Verešová: Jak se obléknout na lyže?

Kontrastní až “vitamínové” barvy a čisté střihy – dominují letošním kolekcím módních značek, které prodávají lyžařské oblečení. A také důraz na to být sladěný – od helmy, přes oblečení až po lyže.

“Barvami letošní zimy jsou ostrá červená, oranžová, fuchsiově fialová v kombinaci se světlejšími odstíny jako jsou světle fialová, vodní modř, zelená limetková či malinově červená. Vedou horizontální linie nad vertikálními,” říká Alessandro Pescara, šéf italské značky VIST, která nabízí stylové lyžařské oblečení špičkové kvality, ale také závodní kombinézy, lyže, helmy a vázání.

Letošní kolekci ovládli vitamínové barvy
Letošní kolekce se nebojí neotřelých a kontrastních kombinací. Například v kolekci Skichic se potkává oranžová s modrou barvou nebo černá s oranžovou. VIST také dokazuje, že červená se hodí k zelené nebo modré, světle zelená s tmavě modrou dokonce vyčarují módní překvapení. Dominuje také černá, ale v kombinacích s ostrou červenou či limetkově zelenou. Kolekce Ventinverni, kterou si VIST připomíná své dvacáté narozeniny, je naopak v šedých odstínech.

Extravagantní Snow Leopard pro odvážné
Pro odvážné ženy je tu extravagatní kolekce Snow Leopard, jejímž hlavním motivem je skvrna leopardí srsti. Letos se k ní přidala lehká zmrzlá kapka v šedých tónech, kterou někde doplňují motýli nebo květiny. Tuto kolekci letos v zimě uvidíte i na modelce a tváři značky VIST Andree Verešové. “Dokonale to vystihuje můj pocit na sněhu. Někdy mám dojem, že mi na lyžích narostla křídla a že se vznáším,“ říká. Snow Leopard zaujal i Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou a Českou Miss EARTH 2016 Kristýnu Kubíčkovou, které nafotily katalog značky VIST v ulicích Prahy. V oblečení VIST lyžuje i slovenská závodnice Veronika Velez-Zuzulová.

Kolekce Ventinverni
Andrea Bezděková a Kristýna Kubíčková – na druhé a třetí fotografii) v ulicích Prahy v oblečení Snow Leopard. Ani letos nebudou v kolekci VIST chybět dekorace od Swarovského nebo bohaté límce z pštrosích a černých kohoutích per. Jak se oblékají Češi? “České ženy se barev vůbec nebojí. Růžová či žlutá barva lyžařského oblečení jsou pro ně běžné,” říká Ivo Šmíd z pražské prodejny SkiCentrum EDEN. “Muži jsou zvyklí lyžovat v červené nebo černé barvě. Ale objevují se i odvážnější lyžaři v zelené, tmavě i světle modré a dokonce i limetkové.”
Pro něj: klasická červeno-černo-bílá kombinace. Bundy Alessio a Alfredo, kalhoty Livio, mikina Golia, kotníkové boty Zeffiro, rukavice Victory, lyže Settantatre.

Pro ni: nová kombinace oranžovo-modro-bílé barvy. Bundy Ambra a Anna, kalhoty Lavinia, rukavice Flake a lyže Settantatre.
Ivo Šmíd lyžařům doporučuje výrazné oblečení, aby byli na sjezdovce dobře vidět.


Lyžařské oblečení by mělo být v první řadě funkční, aby se lyžař cítil co nejlépe. “Dnes už jsou samozřejmostí nepromokavé materiály, víceúčelové kapsy, kapsa na skipas, podlepené švy, látka na vyleštění brýlí jako součást bundy, nastavitelná, odnímatelná kapuce a sněhový pás na zip,“ dodává Alessandro Pescara z firmy VIST. Bundy VIST jsou opatřené membránou Dermizax japonské firmy Toray s vynikajícím zateplením a nepromokavostí.

„Letošní kolekce VIST je krásná, čistá a nepřehlédnutelná. Kvalitní materiály a dokonalé střihy dělají z VIST jednu z nejlepších značek na světovém trhu,“ dodává Andrea Verešová.

Seznam obchodů v Česku prodávajících značku VIST najdete zde: www.vist.it/en/company/store-locator/czech-republic/

Zdroj: www.vist.it

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *