Mahulena Bočanová přiznala: Peníze raději utratím za dovolenou než za auto!

Herečka Mahulena Bočanová je údajně praktická žena, co si nepotrpí na luxusních sporťácích, ale potřebuje praktické velké auto, které snese psa i rozsypané sušenky dcery Marinky. Na otvíračce nového autosalonu dokonce přiznala, že za mlada řídila bez řidičáku. Víte, jaké bylo její první auto?

Šarmantní Mahulenu jsme potkali na slavnostním otevření nového autosalonu AMG Performance Center v Brně, kde byla obklopena těmi nejluxusnějšími vozy. „Auta mám moc ráda, ale není to alfa omega mého života. Za ušetřené peníze raději jedu na dovolenou nebo si dopřeju dobré víno. Ale když už auto vybírám, tak řeším hlavně bezpečnost a náklady na údržbu. A potřebuji nutně typ SUV, v nízkých autech se mi totiž dělá špatně od žaludku,” uvedla Mahulena s tím, že auto musí být praktické.

„Máňa tam občas vysype sušenky nebo lentilky, vozím psa. Do sporťáku bych si klidně sedla s hezkým klukem, co mě povozí po francouzské riviéře, ale jinak ne,” dodala. Ve značkovém showroomu Hošek Motor AMG Performance Center také padesátiletá herečka přiznala, jak s řízením začínala.

„Ano, učili mě kamarádi na Slapech. Teprve pak jsem šla do autoškoly, kde instruktor okamžitě pochopil, že už řídit umím a prošla jsem. Moje první auto byla Škoda 100. Pak jsem měla nějaké Favority a pak už jen jeepy a SUV,” řekla Mahulena, která se nyní chystá na premiéru komedie Zamilovaný sukničkář s divadelním spolkem Háta v Divadle Palace.

Mahulena Bočanová s Evou Perkausovou, ředitelkou Hošek Motor Andreou Ungerovou a Miroslavem Hoškem

Foto: Hošek motor, AMG Performance Center

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.