Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Sexy poldové Michal Dlouhý a David Matásek: Který má elegantnější bourák?

Detektivní krimiseriály televize Prima jsou nabité sexy kriminalisty. Jedním z nich je kapitán Michal Exner v podání Michlala Dlouhého a druhý Michal Bříza, kterého ztvárňuje David Matásek. Každý má svůj styl oblékání, svůj styl vyšetřování. Oba jsou lamači ženských srdcí, oběma padají ženy k nohám. Přestože je každý úplně jiný, jedno ale mají společné. Nezbytnou součástí obou vyšetřovatelů je automobilový veterán.

Michal Dlouhý vlastní Jaguara Typu E z roku 1969. „Po technické stránce je to těžké – spousta věcí nefunguje, do toho musíte myslet na to, kam přesně přijet, vracet blinkr, protože se sám nevrací, nemáte posilovač řízení, občas to chcípá, a do toho říkat texty. Takže to není nic jednoduchého. Auto je ale krásné, má silný motor a jezdí dobře. Jen když jsem couval, muselo to být pomalu, protože z výfuku lítá mastná špína, která když přistála na make-up, muselo se půl hodiny přeličovat. Ale když vás pak čeká jen průjezd Prahou a kolemjdoucí na vás mávají, smějí se na vás a dávají palec nahoru, tak to je samozřejmě moc hezký pocit,“ prozrazuje Michal Dlouhý.

David Matásek v seriálu jezdí ve Volze přezdívaná Carevna. Je to typ GAZ-M 21 z roku 1958. „V létě topí, v zimě nechytá. Kvality nenajdeš. Volant jde ztuha. Zplodiny plní kabinu. Tlumiče již netlumí a Igor má z toho ústřel krční páteře.  Přesto je to třetí do party. Bez ní by byl Polda poloviční, k Michalovi Břízovi patří, lpí na ní – vždyť těch zážitků a vzpomínek, které díky ní má,“ říká David Matásek.

Vůz kapitána Exnera v bodech

  • Jaguar typ E z roku 1969
  • Má obsah 4,2 l
  • Potřebuje speciální servis, mechanik musí velmi dobře znát značku i model auta
  • Cena vozu je cca 100 000 liber

 Vůz Davida Matáska v bodech

  • Volha GAZ-M 21 z roku 1958 nazývaný Carevna
  • Má obsah 2,4 l
  • Cena vozu je cca 20 000 dolarů
  • Potřebuje speciální servis, v Česku jsou dostupné pouze svíčky a olej

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *