Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Stylový závěsný dekorativní difuzér Kantu vám vyčaruje originální atmosféru

Kantu přináší novinku na trh, tip pro ty, kteří mají rádi nápadité dárky. Závěsný dekorativní difuzér Kantu provoní váš domov přírodní vůní čistých esenciálních olejů. Dřevěnou část tvoří ručně vyřezávané exotické dřevo z indického Rádžasthánu s pradávnými symboly.

V kombinaci s kameny, barvami a vůní dokonale harmonizuje váš prostor. Vyberte si podle intuice a zavěste na oblíbené místo, nebo darujte pro štěstí. Na výběr je z 10 barev a vyřezávaných tvarů. Každý Amulet má svou symboliku – pro štěstí, pro pevné zdraví, prosperitu, pro nové začátky atd. Vyberete si podle toho, co vás nejvíc oslovuje nebo podle barevné kombinace do interiérů. Každý amulet obsahuje 1ml směs čistých éterických olejů. Jejich benefity jsou sladěné s působením kamenů, barev a symbolů a podporují celkový záměr. Jména Amuletů jsou vybrána podle Indických božstev a jejich kvalit, které ztělesňují.

POUŽITÍ:
Pár kapek přiložené směsi éterických olejů nakapejte na dřevěnou část amuletu a zavěste do prostoru, který chcete provonět. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

Všechny produkty Kantu jsou čistě přírodní, vyrobeny v ČR s českým srdcem a duší toho nejlepšího, co svět nabízí. Cena : 620,- až 820,- Kč (podle ceny minerálů, éterických olejů a komplexnosti vyřezávání dřeva. V ceně je dárkové balení)

Hledáte dárek, který je víc než to, co vymyslí každý? Dárek od Kantu je dárek, který má svou vlastní duši a hloubku.

V prodeji na www.kantu.cz a vybraných jógových studiích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *