Nejvyšší zpěvák Radim Schwab prozradil tajemství: Neuhodnete, co stojí za jeho neuvěřitelným hlasem!

Je nejen velký, a proto je také nejvyšším českým zpěvákem, ale má i velký hlas. A nyní Radim Schwab (39) dokazuje, že jeho rozsah je ještě větší, než předvedl ve Fantomovi opery! Vydává totiž zbrusu nové CD GRAZIOSO, na kterém se objeví dvanáct největších hitů. A v jednom z nich zazpívá tak vysoké tóny, které jsme od něj ještě neslyšeli, a jaké by mu mohl závidět leckterý tenor!

Nyní se ukázalo, jaké je tajemství jeho stále lepšího hlasu. „Na tom cédéčku jsou i dost těžký věci, který už si jen tak nezazpíváte. Chtěl jsem ho mít perfektní, tak jsem vyrazil i do Londýna na hodiny zpěvu k vynikajícím profesorům a moc mi to pomohlo,“ prozradil Radim, který je momentálně v jednom kole.

V neděli 3. 12. 2017 totiž v Praze (Městská knihovna, 17 hodin) startuje jeho koncertní turné VÁNOČNÍ SEN 2017. Zazní tu ty největší hity – od vánočních, přes balady až po muzikály. Chybět nebudou ani Bílé Vánoce, anebo Fantom opery. Koncerty pokračují 5. 12. v Kolíně, 9. 12. v Brně a šňůru zakončí koncert v Ostravě, a to 16. 12. Na všech koncertech bude možné koupit jak CD, tak nový kalendář pro rok 2018, který Radim nafotil.

Více informací najdete na www.radimschwab.cz.

Foto Lenka Hatašová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *