Nejvyšší zpěvák Radim Schwab prozradil tajemství: Neuhodnete, co stojí za jeho neuvěřitelným hlasem!

Je nejen velký, a proto je také nejvyšším českým zpěvákem, ale má i velký hlas. A nyní Radim Schwab (39) dokazuje, že jeho rozsah je ještě větší, než předvedl ve Fantomovi opery! Vydává totiž zbrusu nové CD GRAZIOSO, na kterém se objeví dvanáct největších hitů. A v jednom z nich zazpívá tak vysoké tóny, které jsme od něj ještě neslyšeli, a jaké by mu mohl závidět leckterý tenor!

Nyní se ukázalo, jaké je tajemství jeho stále lepšího hlasu. „Na tom cédéčku jsou i dost těžký věci, který už si jen tak nezazpíváte. Chtěl jsem ho mít perfektní, tak jsem vyrazil i do Londýna na hodiny zpěvu k vynikajícím profesorům a moc mi to pomohlo,“ prozradil Radim, který je momentálně v jednom kole.

V neděli 3. 12. 2017 totiž v Praze (Městská knihovna, 17 hodin) startuje jeho koncertní turné VÁNOČNÍ SEN 2017. Zazní tu ty největší hity – od vánočních, přes balady až po muzikály. Chybět nebudou ani Bílé Vánoce, anebo Fantom opery. Koncerty pokračují 5. 12. v Kolíně, 9. 12. v Brně a šňůru zakončí koncert v Ostravě, a to 16. 12. Na všech koncertech bude možné koupit jak CD, tak nový kalendář pro rok 2018, který Radim nafotil.

Více informací najdete na www.radimschwab.cz.

Foto Lenka Hatašová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.