Vědma Jana Naděžda radí ženám: Jak žít se submisivním mužem? Ví, co se líbí podpantoflákům!

Stává se, že potkáme člověka, který nás přitahuje a je nám s ním dobře, ale zároveň nevíme, co si o jeho lásce k nám máme myslet. Je možné, že nám do života vešla submisivní osoba. Takoví muži jsou na první pohled podpantofláci, poddaní, ústupní, povolní. Nepodceňujte však jejich zvyky, služby, vyjadřování a  životní postoje. Vše mají promyšleno a očekávají od partnerů, že je budou tzv. drezůrovat. Naopak oni financují své partnerky, dělají domácí práce (s radostí a vzrušením), jsou pomocníci v domácnosti a tyto práce vykonávají rádi, protože jim přináší vzrušení a zároveň jsou hnacím motorem pro jejich vnitřní i sexuální potřeby. Život se submisivní osobou může být těžký ve chvílích, kdy si uvědomíte, že všechna rozhodnutí ohledně domácnosti a domova jsou na vás. Tito muži dokáží být také velmi manipulativní. Jejich manipulace je nejdříve nenápadná, milá a osvěžující. S přibývajícím časem, který společně prožíváte, manipulace sílí a vy si uvědomíte, že je to on, kdo vlastně vytváří realitu vašich životů. Pak je potřeba ho „potrestat“, aby se jeho sklony k manipulaci snížily a vy jste mohli korigovat svůj život sami.

Jaké chování a věci se submisivním mužům u partnerek líbí?
Provokace, flirtování s jinými muži.
Provokativní oblečení,
Upravená žena a rudá barva (laky, oblečení).
Rozhodnost a přísnost.
Když je žena tzv. vychovává, přikazuje a trestá.
Když žena vyžaduje poslušnost a přikazuje, aby za ní zaplatil (bez příkazu „zaplať!“ také občas zaplatí, ale není to pro ně vzrušující).
Když se dostane do situace ponížení (U každého submisivního jedince jsou různé odchylky. Nejlépe je, když si o tom sami promluvíte. Ujasníte si tím, co se vám vzájemně bude líbit a co ne).

Život se submisivním mužem je okouzlující, ale zároveň namáhavý. Je potřeba, aby tato hra byla k oboustranné spokojenosti. Bývá totiž vyčerpávající hlavně pro dominantní partnerku. Je potřeba se „energeticky čistit“. Také by vám měl váš partner několikrát v roce zaplatit relaxační pobyt, abyste se dokázali regenerovat a tím mohl vztah fungovat vyrovnaně a dlouhodobě.

Jana Naděžda z Prahy se věnuje výkladům karet i snů, práci s kyvadlem, rituálům a dalším věcem mezi nebem a zemí. Kontakty na ni najdete na www.svobodnacesta.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *