Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Filip Blažek ukázal tetování. Dřív hrál prince, teď je z něj drsňák!

Filip Blažek sice proslul rolí pohádkového prince Matěje ve snímku Nesmrtelná teta, v průběhu času ale změnil své herecké role a z pohledného mladého krasavce přešel na drsného muže středního věku. Oblíbený herec ale nezměnil jenom role, ale i image. Z uhlazeného prince je potetovaný drsňák!

Na slavnostním otevření největšího barber a tatoo salonu v České republice Charakter na sebe Filip Blažek prozradil něco, co o něm do teď tušily jenom ty nejvěrnější fanynky. Oblíbený herec na sebe totiž prásknul, že má slabost pro tetování.

„Mám po těle nějaká tetování. Mám to rád a baví mě to. Rád bych rozšířil to, co mám na prsou, chtěl bych, aby to lehce zasahovalo na ruce,“ přiznal Blažek, který si nechal zvěčnit i své děti. „Jsou tam zakomponované,“ vysvětlil na slavnostním otevřená barber a tattoo salonu Charakter v centru Prahy.

Pokud by mu to jeho profese dovolila, nechal by se potetovat mnohem víc. „Ruce se mi líbí moc, ale vzhledem k mé práci si to nemohu dovolit. Stále to u nás není tak běžné a maskérky by na mě musely dávat hodně make-upu,“ vysvětlil Blažek.

Podobnou slabost pro tetování má i neteř Jaromíra Jágra Pavlína. Přestože její slavný strýček tetování doslova nesnáší, ona už ani neví, kolik „kérek“ její tělo zdobí. „Přestala jsem to počítat. Na první jsem šla v osmnácti. Kamarád mi dělal kotvu na noze. Je skoro neviditelná a není to moc povedené. Tehdy mi Jaromír řekl, že to je strašný, odporný a že se mu to nelíbí,“ svěřila Jágrová, která i se svým novým partnerem Matějem nenechala ujít otvíračku barber a tatto salonu Charakter.

Právě tam prozradila, že tetování nemá ráda ani její babička, které se neřekne jinak než mama Jagr. „Babička tetování nenávidí, ale ví, že jsem potetovaná. Když za ní jedu, tak si pro jistotu vezmu mikinu nebo svetr, aby ji to neprovokovalo,“ vysvětlila Pavlína, která si na potvoru zamilovala do potetovaného kluka. I proto se ten setkání se slavnou mama Jagr obává.

„Trošku se toho setkání bojím, ale babičce ukážu, že jsem hodný kluk, a snad změní na tetování názor,“ doufá Matěj. S Jaromírem se již ale seznámit stihl. „Dělal si ze mě hodně srandu, ale byl naprosto v pohodě. Ptal se mě, co to tetování znamená, ale nic jiného neřekl,“ vysvětlil.

Slavnostního otevření největšího barber a tattoo salonu v Česku si nenechala ujít ani Česká Miss 2016 Andrea Bezděková. Za sice zatím žádné tetování nemá, dost o něm ale přemýšlí. „Chtěla bych jednorožce, ale nejdřív se musím rozhoupat,“ svěřila se Andrea.

Tetování by chtěla i Eva Burešová, zatím si ale může jenom rozmýšlet, kam by případně bylo. „Jelikož kojím, tak o tom můžu zatím jenom snít,“ vysvětlila muzikálová diva.

Na slavnostní otevření barber a tattoo salonu Charakter dorazili i rappeři Marko Elefteriadis alias Ektor či Patrik Vrbovský, který vystupuje pod pseudonymem Rytmus.

Foto: Charakter.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *