Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Obrazem: Děti podpořily pacienty s roztroušenou sklerózou a vyhrály v soutěži

Děti ze základních škol udělali dobrý skutek, když malovali krásné slunečnice pro Nadační fond IMPULS. Jak dopadlo předávání cen dětem, které svými výtvory podpořily pacienty s roztroušenou sklerózou můžete vidět na fotografiích.
Návštěvu ZOO, společenské hry a diplomy – tyto ceny, a především gratulace od Nadačního fondu IMPULS – organizátora soutěže Rozsviťme ČR dostaly žáci ze 4. A ZŠ Chodov. Porotu složenou z lidi, kterým je roztroušená skleróza (RS) důvěrně známa, zaujaly děti ztvárněním slunečnice, jako symbolu projektu.
Společenské hry a diplomy – tyto ceny, a především gratulace od Nadačního fondu IMPULS – organizátora soutěže Rozsviťme ČR včera dostaly Nela Barabášová a Eliška Holá ze ZŠ Miloše Šoleho v Kouřimi. Porotu složenou z lidi, kterým je roztroušená skleróza (RS) důvěrně známa, ohromily dívky svým ztvárněním slunečnice, jako symbolu projektu. Výherkyně přišla podpořit i babička Nely, která s RS bojuje. Dívkám a paní učitelce poděkovala také starostka Kouřimi Zuzana Čiháková.
“Roztroušená skleróza je velmi vážná diagnóza, která může zasáhnout do života každého z nás. Čím více o ní budeme vědět, tím lépe se s ní pak můžeme vypořádat. Proto jsme rádi, že kampaň svou tvorbou podpořily školky a školy a učitelé dětem při tvoření vysvětlovali základní informace o nemoci. Nikdy totiž není brzo naučit se důležité věci,” říká Jana Vojáčková, projektová ředitelka Nadačního fondu IMPULS.
Zdroj: Nadační fond IMPULS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *