Nové vůně INTIMACY podtrhnou ženskost každé z nás

Parfém je pro ženy zcela nepostradatelným doplňkem. Je jako naše druhá kůže. Jen málokterá žena si dovede představit opustit ráno byt bez navonění. Parfém by měl dokonale korespondovat s naším vnitřním já. Právě proto nabízí nová vůně INTIMACY tři varianty, aby si našla ten svůj každá žena.

Něžné, romantické ženy ocení variantu INTIMACY Sheer, ve které převažují květinové tóny, svůdné ženy, které mají raději výraznější vůně, sáhnou po vůni INTIMACY Noir a přírodní ženy vyznávající jemné tóny si zamilují INTIMACY Nude. Všechny tři varianty vůně INTIMACY jsou k dostání exklusivně v síti parfumerií Marionnaud. Kromě nádherných vůní zaujme parfém INTIMACY nádherným flakónem v elegantním koženém obalu. K dostání jsou tři varianty velikostí a tělové mléko se stejnou vůní jako parfém.

Druhá kůže, závoj ženskosti, esence potrhující naše já. Přesně tak vnímáme „náš“ parfém. Musí nás zaujmout na první přičichnutí, ale zároveň nám musí „sedět“. Jen tak se stane naší nedílnou součástí a bude k nám zkrátka patřit. Tři nové vůně INTIMACY jsou takovým něžným dotekem, který podtrhne naši ženskost a vyzdvihne naši osobnost.
Na výběr jsou tyto tři varianty vůně INTIMACY:

INTIIMACY SHEER
Jemná, něžná vůně, která je vhodná pro všechny romanticky založené ženy. Tato nádherná kompozice se rozvíjí květinovo-ovocnými tóny, které doplňuje cypřišek a kardamon. Kombinuje se v ní svěžest a ženskost, smyslnost. Kromě vůně nás zaujme i nádherný flakon, mísí v sobě eleganci, styl, design. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – EDP 100 ml – 1.959 Kč, EDP 50 ml – 1.499 Kč, EDP 30 ml – 1.299 Kč a tělové mléko 150 ml – 599 Kč.

Složení vůně:
Hlava – bergamot, mandarinka, citron, kardamon, růžový pepř
Srdce – bulharská růže, jasmín, zimolez, kdoule, koňak
Základ – pačuli, vetiver, vanilka, fazole tonka, pižmo.

INTIIMACY NOIIR
Smyslná vůně s luxusními parfémovými ingrediencemi nadchne každou výraznou ženu, která se chce lišit. Orientální gurmánská kombinace charisma, ženskosti a smyslnosti. Energie černé kávy je propojena se svěžími citrusy, které podtrhují další ovocné tóny ostružin a kokosu. Výhodou je rovněž malé, 10 ml balení, které se vejde do každé kabelky. Neobvykle elegantní je rovněž flakón v obalu z ekologické kůže. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – EDP 100 ml – 2.199 Kč, EDP 50 ml – 1.599 Kč, EDP 30 ml – 1.359 Kč, EDP 10 ml – 369 Kč a tělové mléko 150 ml – 559 Kč.


Složení vůně:
Hlava – mandarinka, citron, borůvky, kokos, pražená kávová zrna
Srdce – konvalinka, indický jasmín, turecká růže, tuniská lékořice
Základ – vzácné dřeviny, karamel, santalové dřevo, himalájské cedrové dřevo, vanilka, pižmo.


INTIIMACY NUDE
Jemná, svěží vůně je ideální pro přirozenou, elegantní a moderní ženu. Parfém ztělesňuje pestrou osobnost ženy, ale zároveň vystihuje její přirozenost a dokonalost. Vůní otevírají tóny bergamotu, mandarinky a růžové frézie. Výhodou je rovněž malé, 10 ml balení, které se vejde do každé kabelky. Parfém zaujme už svým flakónem, který je kombinací čistoty a elegance. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za ceny – EDT 100 ml – 1.799 Kč, EDT 50 ml – 1.259 Kč, EDT 30 ml – 1.199 Kč, EDT 10 ml – 369 Kč a tělové mléko 150 ml – 559 Kč.

Složení vůně:
Hlava – bergamot, mandarinka, růžová frézie
Srdce – černucha, růže, ylang, ylang
Základ – santalové dřevo, heliotrop, vanilka, pižmo.

Zdroj: Marionnaud

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *