Vychytávky na sníh pro celou rodinu

Nenechte se zaskočit první sněhovou nadílkou a mějte včas nachystanou veškerou výbavu pro zimní radovánky. Kromě sáněk, bobů či kluzáků se budou hodit i nesmeky, ohřívací vložky nebo třeba ponožky se zabudovanými topnými tělesy, s nimiž vás žádný mráz nezaskočí.  

Zábava s Mrazíkem
Velký zimní kluzák Yate Mrazík je lehký, pružný a skladný. Sedací plocha má navíc praktickou protiskluzovou úpravu. Prodává www.4camping.cz za 31 Kč.

 

Odolné boby
Plastové boby Yate Cyclone jsou vyrobeny z odolného plastového materiálu, který jen tak nepraskne, i když někdy výška sněhové pokrývky není optimální a sem tam kouká ze sněhu kamínek či tráva. Vynikající stabilita i brzdy přispějí k bezpečnosti dětí, vestavěné sedátko zase chrání dítě před chladem. Koupíte na www.4camping.cz za 337 Kč.

Tradiční sáňky
Malí i velcí neodolají jízdě na saních Yate Lavina. Sedadlo z popruhů je pevné a snadno udržovatelné. Skluznice, vruty a rozpěrka jsou opatřeny lakem proti korozi. Sáně je možné doplnit o dětskou ohrádku a tažný popruh. Nosnost 120 kg. Koupíte na www.4camping.cz za 1 157 Kč a dětskou ohrádku Yate za 345 Kč.

S Twisterem jako o závod
Nejúspěšnější model na trhu s anatomickým tvarováním má výborné jízdní vlastnosti, vynikající poměr cena/výkon, brzdy pro větší bezpečí a prostiskluzovou úpravu v sedací části. Prodává www.4camping.cz za 221 Kč.

  

Nesmeky neuklouznou
Nesmeky na boty Yate jsou určené pro chůzi po zledovatělých a kluzkých cestách. Ocelové hroty chrání proti uklouznutí. Hroty jsou nejen na špičce, ale i na patě, a tím dobře zajistí váš krok pro případ ztráty rovnováhy. Jsou vyrobené z vysoce elastické a mrazuodolné silikonové gumy. Mají jednoduché použití: navlékněte nejprve špičku a pak napněte na patu. Prodává www.4camping.cz za 153 Kč

Aby nohy nezábly
Ohřívač chodidel a prstů nohou Yate Thermopad slouží k prohřátí chodidel a prstů na noze v nevlídném počasí. Pomůže předejít prochladnutí i případným úrazům. Ohřívač reaguje při kontaktu s kyslíkem, a proto jeho zahřátí chvíli trvá. Je určený pro jednorázové použití, ale účinek by měl vydržet až 6 hodin (závisí na okolních podmínkách). Ohřívač chodidel koupíte za 89 Kč na www.4camping.cz, ohřívač prstů nohou za 59 Kč, stejně tak i ohřívač rukou za 65 Kč.

 

Nohy v suchu a teple
Vyhřívané vložky do bot Alpenheat Comfort Standard umožňují 3 vyhřívací stupně s anatomicky tvarovanými topnými články a dvěma topnými zónami. Kompaktní bateriová sada s integrovanou mikroprocesorovou elektronikou je připevněna připínacím klipem na dodávaném držáku, který se připne nebo přišroubuje na botu. Vložky jsou vysoké pouze 3 mm a díky univerzální velikosti se po zastřižení vejdou do každé boty. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 3 432 Kč.

Bezdrátové vyhřívané stélky Alpenheat Wireless HOTsole jsou kompaktní, bezdrátové a dálkově ovládané vložky s integrovanými bateriemi a topným tělesem v přední části vložky. Mají 3 volitelné stupně tepelného výkonu a v závislosti na zvolené úrovni hřejí až 7 hodin. Vložky jsou vhodné pro různé druhy sportů: lyžování, snowboarding, lov, rybaření, jízdu na koni i na kole, ale i pro běžné použití v chladných podmínkách. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 4 761 Kč.

Vyhřívané ponožky
Funkční ponožky Lenz Heat Sock 5.0 Toe Cap + Lithium Pack RCB 1200 se zabudovaným topným tělesem nabízejí optimální transport vlhkosti od těla stejně jako klasické funkční ponožky a také jsou v namáhaných částech zesíleny. V sadě je zároveň i ovládání vyhřívání včetně baterii, lithium pack RCB 1200. K dostání na www.lyze-radotin.cz za 5 662 Kč.

Ponožky na baterky
Vyhřívané bavlněné ponožky Alpenheat Fire Socks Light mají vlastní akumulátor. Vydrží 8-16 hodin dle zvoleného stupně vyhřívání. Nabíjí se přes USB adaptér cca 4 hodiny. Koupíte na www.lyze-radotin.cz za 3 390 Kč.

Vychytané přilby s 3D designy
Dětská lyžařská přilba Giro Launch je pohodlná dětská přilba s měkkými výstelkami a unikátními 3D dětskými designy, které se určitě budou malým lyžařům líbit. Přednostmi přilby jsou nízká váha a odvětrání pomocí Super Cool otvorů. K dostání v různých motivech na www.skibi.cz za 2 299 Kč.

Kde vám poradí: 4camping.cz je e-shop, který nabízí veškeré vybavení do přírody i na různé sporty, včetně těch zimních. V rubrice Poradna najdete spoustu praktických tipů a doporučení odborníků.

Ski a Bike Centrum Radotín je specializovaná prodejna pro lyžování a cyklistiku, založená v roce 1988. Nabízí prémiové značky sportovního vybavení a oblečení. Provozuje také špičkový lyžařský a cyklistický servis, test centrum a půjčovnu lyžařského náčiní. Je výhradním dovozcem dětského oblečení Reima v České republice a pořadatelem mnoha sportovních akcí.

Zdroj: www.4camping.cz a www.skiservis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.