Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Tomáš Klus ukončí Recyklus tour 18. prosince v Brně

Podzimní Recyklus tour Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny se chýlí ke konci, uzavře ho 18.  prosince od 19.00 #jinykoncert v působivém prostoru Výstaviště Brno (Hala B). Návštěvníci obohaceného a výjimečného koncertu mohou v předsálí již od 16.30 načerpat síly před hudebním zážitkem v odpočinkové zóně při poslechu demo verzí starších písniček Tomáše Kluse a pochutnat si na dobrém jídle. Chybět nebude ani voda zdarma. Na koncertě zahraje předkapela – nedávno založené hudební duo MEME, které tvoří členové kapely Mandrage Matyáš Vorda a František Bořík. Pozvání přijal také další speciální host, jehož jméno zůstane pro návštěvníky koncertu do poslední chvíle překvapením.

V místě konání brněnského koncertu bude ve foyer na návštěvníky čekat odpočinková zóna, kde se díky sluchátkům a reproduktorům od BANG & OLUFSEN budou moci zaposlouchat do demo verzí starších hitů a singlů Tomáše Kluse, vychutnat si dosud nikde nevydané verze známých a oblíbených písniček a nahlédnout tak přímo k tomu, jak Tomáš Klus skládá a tvoří.

Tomáš Klus s Jiřím Kučerovským, Petrem Škodou a Janem Lstibůrkem se v rámci podzimního Recyklusu vypravili do 17 českých a moravských měst, odehráli také 6 koncertů na Slovensku. Spolutvůrci playlistu Recyklus tour se stali v létě 2016 fanoušci Tomáše Kluse, kteří měli možnost hlasovat prostřednictvím speciální webové „recyklusační“ aplikace. Na podzim 2017 playlist pak obohatilo několik novinek: singl Dobré ráno a píseň A pak, kterou Tomáš Klus nazpíval se svou ženou Tamarou, s níž také natočil videoklip, který byl zveřejněn v prosinci.

Posláním Recyklus tour bylo a je recyklování. Nezůstalo jen u oživení starších hitů v nových aranžmá, ale recyklace se promítla i do výtvarného pojetí turné, na kterém se podíleli průkopnice PET-art Veronika Richterová, která vytvořila pro tour interaktivní instalaci kontejnerů, představujících „pokoje“ jednotlivých členů kapely a nadaná ilustrátorka a animátorka Eliška Podzimková, jež navrhla design hlavní stage. Nový design Recyklusu, který byl poprvé představen 30. září 2017 na koncertě v pražské Pragovce pak dotvořili Ondřej Eremiáš a Matyáš Vorda společně s Michalem Budínským, který stojí za videoprojekcemi.

Stejně jako na již proběhlých koncertech, i v Brně bude možné podpořit dobrou věc. Návštěvníci koncertu s sebou mohou vzít již nepotřebné oblečení a darovat je organizaci MOMENT, jež prostřednictvím dobročinných obchodů podporuje denní stacionář Žebřík, mobilní hospic Ondrášek v Ostravě, projekt Kola pro Afriku a další dobročinné záležitosti.

Mediálními partnery Recyklus tour 2017 jsou deník Právo, Marianne, Xantypa a Frekvence 1.
Adresa: Hala B, Výstaviště 405/1, Brno
Předprodej vstupenek: www.ticketportal.cz

Zdroj: www.tomasklus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *