Slávisté slavili 125 let na galavečeru v Obecním domě

V prostorách pražského Obecního domu se 10. prosince sešla řada významných osobností, aby si společně připomněli 125 let od založení fotbalového klubu Slavia. V úvodu večera se na pódiu objevil také prezident CEFC Chan Chauto a předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. Celým slavnostním večerem provázel hosty moderátor Leoš Mareš, který se sám pokládá za velkého fanouška klubu.

Slavnostní večer připomínal úspěchy, kterých klub za dobu své existence dosáhl. Mimo jiné byly také zveřejněny výsledky divácké ankety, která měla za úkol vybrat nejlepší historické a novodobé složení červenobílé jedenáctky. Téměř polovina fanoušků hlasovala pro Pavla Kuku, na druhém místě se jen s těsným rozdílem umístil Stanislav Vlček. Část večera byla také věnována klubovému muzeu, které bude otevřeno v příštím roce. Na galavečeru byly představeny první exponáty, Vladimír ŠmicerStanislav Vlček věnovali muzeu své šťastné dresy, bude zde vystavěn také legendární svetr gólmana Františka Pláničky. Celý galavečer byl doplněn o bohatý hudební program, kdy na pódiu vystoupily hvězdy jako Karel Gott nebo Chinaski.

Galavečera se zúčastnily bývalé i současné fotbalové hvězdy klubu, mezi které patří také útočník Slavie Tomáš Necid. Ten se stal tváří klubové karty Slavia Cashback Card, kterou provozuje společnost myWorld. Výhody Cashback Card spočívají nejen v tom, že se jejímu majiteli vrátí až 5% z každého nákupu, ale především se s každým jejím použitím podpoří rozvoj klubu, a to bez dalších nákladů. Fanoušci a příznivci klubu se doví více na cashback.slavia.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.