Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🎄 Vánoce

Lahodná inspirace pro vánoční čas od TV Paprika

Vánoce patří mezi nejoblíbenější dny v roce, které si mnozí spojují s vůní skořice, jablek, svařeného vína a punče. Jsou to svátky hojnosti, avšak připravit sváteční pohoštění je často zdlouhavý proces. Nalaďte si proto ještě před Štědrým dnem TV Paprika a podívejte se, jak připravit rozmanité dobroty tak, aby to nezabralo celé hodiny a i vy jste si mohli užít příjemné a pokojné Vánoce.

Jamie Oliver – Král rychlé a lehké kuchyně
Jamieho Olivera snad již není třeba dlouze představovat. Tento Brit nás třeba naučil, jak i z pouhých pěti základních surovin vyčarovat dokonalé pokrmy. Co tento kuchař vezme do ruky, to svým uměním promění v delikátní pokrm a ani se u toho příliš nenaběhá. A to je přesně to, co vás chce prostřednictvím svému pořadu Jamieho rychlá a lehká kuchyně naučit.

Sledujte první díl, který startuje 23. prosince ve 12:30 a nenechte si ujít vždy dobře naladěného Jamieho, jehož recepty jsou tak jednoduché, že si je ani není třeba zapisovat. Třeba vás inspiruje k přípravě takového jídla, které zastíní ostatní pokrmy ze sváteční tabule.

 

Tradiční jídla v novém kabátu s Nigellou
Tato žena má vše pod kontrolou. Je krásná, inspirativní a zároveň originální kuchařka, která ví, jak připravit příjemné posezení s rodinou či přáteli. Naučí vás, jak pro hosty připravit vánoční delikatesy, jemné zákusky, našlehaný krém s vůní madagaskarské vanilky i slané chuťovky.

Už v premiérovém díle, který 27. prosince v pravé poledne odvysílá televizní stanice TV Paprika, vám Nigella představí vychytávky domácího vaření a pečení. Naučte se v pořadu Doma u Nigelly triky, jak připravit náročné dobroty i rychlé pětiminutovky. Objevte nové chutě a užijte si klidné a pohodové chvíle.

 

Nejsladší dezerty od Tomasze
O Vánocích byste neměli propásnout ani pořad aktuálně nejslavnějšího polského mistra cukráře. Hned v prvním díle pořadu Dezerty Tomasze Dekera, který bude odvysílán v sobotu 23. prosince od 11 hodin, se budete moci nechat inspirovat k přípravě vynikajícího koláče, který skvěle doplní vaši sváteční tabuli. Tomasz je opravdový profesionál, který vám vše ukáže, poradí a podpoří ve vás lásku k pečení. V každém díle cukrář ukáže tři skvělé lehké dezerty. V pořadu se dozvíte třeba to, jak připravit perfektní citronový mousse, jak vybrat správnou pečící formu, nebo jak na nejlepší čokoládové košíčky.

Co nejchutnější Vánoce vám přeje televizní stanice TV Paprika.

Zdroj: AMC Networks International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *