Zrelaxujte se v Lázních Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí. Leží v nádherném prostředí Polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic.

Pavilon Gočár
Pavilon Gočár
Pavilon Jubilejní
Pavilon Veselý pohled z náměstí

Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňské pavilony obklopené spoustou zeleně, kryté kolonády, vlídné prostředí a čistý vzduch přispívají k nezapomenutelnému zážitku každého návštěvníka lázní.

Komín
Šachy
Kuželky
Pítko

Léčebné lázně Bohdaneč jsou známy svými přírodními léčivými zdrojislatinou a přírodní minerální vodou. Přírodní léčivé zdroje jsou spolu se speciálními rehabilitačními postupy cíleny zejména na léčbu pohybového aparátu a nervových onemocnění.

Slatina
Rozsáhlá ložiska slatiny leží v těsné blízkosti lázní a jejich stáří se odhaduje na 4 000 let. Slatinné zábaly dodávají lázním Bohdaneč na významu. Jako jediné lázně v České republice využíváme k aplikaci slatiny speciální zábalové vany (teplá vodní lůžka), které zajišťují konstantní teplotu po celou dobu procedury, což je šetrnější ke kardiovaskulárnímu systému než klasické podávání slatinných zábalů.

Veselý jarní s magnoliemi

Minerální voda
Vrt HV – 1 Nová Panenka byl přímo v areálu lázní vyhlouben v letech 1967 – 1968. Léčivé síly této přírodní minerální vody je využíváno hlavně při vodoléčbě a v krytém bazénu při cvičení a plavání. Do lázeňského bazénu (30 °C) je voda přiváděna přímo z artézského pramene.

Specializovaná klinika Medical Wellness Clinic
Medical Wellness Clinic se nachází přímo v areálu lázní. Propojuje klasickou západní medicínu s východními léčebnými postupy. Zabývá se především léčbou dlouhodobých zdravotních problémů, kombinuje tradiční léčebné procedury s Wellness prvky a alternativními formami medicíny. Medical Wellness Clinic má v nabídce také neinvazivní estetickou péči.

Letecký snímek Lázně Bohdaneč

Zdroj: http://llb.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *