Luxusní výběrová řada čajů ccha Voyage

Na český trh vstupuje luxusní značka čajů ccha. Její první řadu Voyage tvoří pestrá kolekce výběrových čajů a čajových směsí inspirovaných cestovatelskou vášní.

Ruční sběr a příprava zaručují symbiózu kvality, čistoty a dokonalosti. Náročný výběr nejlepších ingrediencí, převážně v bio kvalitě, se promítá do každé varianty. Čaje jsou balené do ručně šitých sáčků vyrobených z kompostovatelného materiálu, protože šetrný přístup k přírodě je neodmyslitelně spjatý s pěstováním a zpracováním čajů. Dostanete tak kvalitu těch nejlepších sypaných čajů, ale přitom v pohodlném balení do sáčků. Jste připraveni, vychutnat si šálek jedinečného čaje a nechat se přenést na kouzelná místa celého světa?

Blazing Goa
Výrazná směs indického koření barvitě rozehrává africký rooibos. Zázvor, kardamom, skořice, hřebíček a špetka pepře vás přenesou na prosluněné pláže Goa. Cena: 495,- Kč.


Violet Passion
Jemné tóny levandule, citronové verbeny a máty, rozprostřené ve výběrovém bylinném čaji. Zahrada z Provence, která rozkvete přímo ve vašem pokoji či kanceláři. Cena: 485,- Kč.


Breath of Norse Gods
Výběrový zelený čaj Gunpowder. Chladivá máta ve spojení s květy slézu. Osvěžující závan norských fjordů provoní místnost a nabudí vaše tělo. Cena: 465,- Kč.

Melody of Iguazu
Smysly povzbuzující kombinace yerba maté se sladkými tóny ovoce. Citlivě doplněná papájou, květy růže a chrpy. Letmý dotek divokých jihoamerických vodopádů. Cena: 480,- Kč.

Island of Gods
Jedinečný bílý čaj. Jeho jemnost podtrhují květy a lahodné tropické ovoce. Stylově doplněný ananasem, papájou a jasmínem, které nesmí ve výběru toho nejlepšího z indonéského Bali chybět. Cena: 475,- Kč.

Spicy Paradise
Rajská kombinace ananasu, aromatického koření a citronové trávy. Každé z balení vás na okamžik přenese do horkých koutů ostrova Zanzibaru. Cena: 495,- Kč.


Temple of Soul
Nepálský černý čaj Shangri La z jižního úpatí majestátného pohoří Himálaje. Ruční sklízení a sušení na vzduchu dodává této specialitě aromatický buket s lehkými květinovými tóny. Cena: 470,- Kč.

Terra Incognita
Netradiční směs australských bylin, koření a japonského čaje matcha. Překvapivě temná barva se snoubí s hřejivou chutí skořice, pomeranče, máty a eukalyptu. Země nepoznaná, čekající na všechny své objevitele. Cena: 525,- Kč.

Voyage Variety Pack
Unikátní kolekce výběrových čajů vás zavede na cestu kolem svět. Nechte se unést známými i dosud nepoznanými chutěmi a vůněmi. V 8 variantách čajů a bylinných směsí, inspirovaných cestovatelskou vášní. Cena: 495,- Kč.

Voyage Variety dárkové a cateringové balení
Nepřeberná kolekce čajů ze všech koutů světa. Stylové velké balení, které nadchne i toho nejnáročnějšího milovníka tradičních i exotických chutí a vůní. Osm variant čajů a bylinných směsí, inspirovaných cestovatelskou vášní. 40 ručně šitých čajových sáčků. Cena: 2490,- Kč.

Zdroj: www.cchatea.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.