Kamil Bartošek alias Kazma: “Nikdo netuší, co zažívám těch deset minut v backstage, než vylezu na veřejnost!!

Kamil Bartošek alias Kazma je díky One Man Show a Stream.cz jednou z nejznámějších osobností internetu. Má statisíce fanoušků, jeho videa miliony zhlédnutí a jeho nápady u nás zkrátka nemají obdoby. V pořadu #ZDAVUVEN nové celoplošné Televize Seznam prozradil producent a moderátor Kamil Bartošek, jak těžká byla cesta mezi celebrity internetu, co vše v rámci One Man Show tvůrci řeší, jak práci vnímá jeho otec, i s jakým strachem Kamil před každým vystoupením bojuje.

Kazma “odkládá” svou masku a s moderátorkou Anitou Baselovou a štábem se vrací na místo, kde vyrůstal i kde začínal se svou ONE MAN SHOW. Během rozhovoru s otcem přiznává svou skutečnou introvertní povahu i strach, který ho před každým veřejným vystoupením zažívá.

“Když někam přijdu, jsem introvert, ale postupně si tam vybuduju důvěru. Paradox je to, co právě dnes dělám. Lidi tam pak koukají, že přišel Kazma, že to má celý na háku, ale nikdo netuší, co zažívám těch deset minut v backstage, než vylezu na veřejnost.”

Ve speciálním dílu #ZDAVUVEN Kamil popisuje, co vše se děje po odvysílání nového dílu ONE MAN SHOW na Stream.cz, jak chrání oběti svých vtipů, jak těžké je dělat nejpopulárnější internetovou show v Česku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.