Dopřejte někomu (třeba sobě) spoustu sladkého romantického rozmazlování!

Se spoustou pečlivě vybraných dárků, květin či přáníček, které si nacházejí cestu do rukou a srdcí milovaných po celém světě, však přichází i spousta plastu a nerecyklovatelných obalových materiálů, jejichž cesta pak vede na skládku. Zpráva nadace Ellen MacArthur uvádí, že produkce plastů během posledních 50 let exponenciálně vzrostla z 15 miliónů tun v roce 1964 na více než 300 miliónů v roce 2014 a předpokládá se, že se zdvojnásobí během 20 příštích let.

Co takhle letos své vyvolené osůbce udělat radost trochu jinak? Potěšte planetu a jděte do naha! Ne, nemyslíme doslova, ale tím, že se vyhnete zbytečným obalům. Projevte svou lásku nejen svým partnerům a milencům, ale i matičce Zemi.  Tak na co čekáte? Prozkoumejte naše tipy a obdarujte letos svou lásku nahatým dárkem!  Dárečky přeci jen často vyžadují něco, do čeho je zabalit. Ale zkuste zapomenout na všechen ten papír nebo taštičky a vybrat si jeden z báječných znovupoužitelných Knot Wrapů. Jsou vyrobené z bio bavlny nebo recyklovaných plastových lahví, v rozličných vzorech a barvách a budou perfektním završením vašeho dárku. Z valentýnské řady se možná šikne šátek Good Valentine, jehož potisk poskytuje stručný návod na valentýnskou romantiku. Navrhlo ho studio ARTHOUSE Meath, neziskové sdružení, které poskytuje podporu lidem s epilepsií a poruchami učení a váží si jejich dovedností a talentu. Všechny tyhle tipy jsou skvělé, ale pokud máte raději už hotové dárkové balíčky, kryjeme vám záda také. Velká láska zasluhuje velký dar – Lots of Love je to, co hledáte. Nebo si vyberte jiný úžasný dárek z naší valentýské kolekce!

Love Box dárek – 995 Kč

Love Hearts dárek – 895 Kč

With Love dárek – 425 Kč

In your Dreams dárek – 385 Kč

Lots of Love dárek – 1995 Kč

Cherry Baby Knot Wrap – 159 Kč

Good Valentine Knot Wrap – 159 Kč

Toucan Love Knot Wrap – 169 Kč

Roses Knot Wrap – 169 Kč

Lush má i tři úžasně voňavé novinky

Bubble Spinner – znovupoužitelná koupelová pěna You spin me right round, baby… (255 Kč/ks)
Roztočte tuhle parádu v proudu tekoucí vody a vykouzlete hromadu veselé citrusové pěny pro lepší náladu a jasnou mysl. Zatočte se svými starostmi a nechte citronové a limetkové bublinky dát věci do pořádku. Po použití Bubble Spinner nechte oschnout a schovejte jej na suché místo pro další použití.

Rump – Udělejme svá pozadí znovu skvělými (495 Kč/225g)
Kdyby neexistovala tma, nevážili bychom si světla. Kdyby na světě nebylo zlo, nechápali bychom dobro. Ideální pro cyklisty, běžce a každého, kdo naráží na odpor místo na harmonii a hladký průběh. Naneste střídmé množství všude tam, kde vás obtěžuje tření. S kofeinem pro zpevnění pokožky a výživnými másly pro snazší vklouznutí do upnutých sportovních úborů. Ať už sportujete, stavíte zeď nebo trumpujete, ujistěte se, že je váš zadeček pěkně v pohodlí. Nesedí vám třenice? Máte problém nasoukat se do upnutého sportovního oblečení? Lycra se vás nepatřičně chytá? Tenhle krém je konečné řešení! Pomůže vám dostat se přes zeď ze světa nepříjemného tréninku a pomůže vám zapomenout na pálení a veškerý odpor.

Oaty Creamy Dreamy – Krémový sprchový gel (215 Kč/100ml)
Nebe na Zemi existuje! Najdete ho ve sprše s nebesky hebkou směsí chladivého ovesného mléka a zklidňující levandule. Výživné krémové kakaové máslo s olivovým olejem se postarají, aby byla vaše kůže andělsky hebká a vyrovnávací růžová voda s konejšivou silicí z heřmánku pravého tiší rozzlobenou pokožku a tu citlivou vynesou do nebes. Namydlete se a odplujte na obláčku.

Zdroj: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *