Jaké módní kousky teď frčí? Něžné volány jsou stále tredy!

Výrazné volány i drobné kanýrky patřily k dominantním trendům loňských módních kolekcí a své přední místo si drží i v těch letošních. Rozveselte svůj šatník jarními novinkami, které jsou ozvláštněny stylovými volánky. Na okolí působí něžně a romanticky a navíc podtrhnou váš přirozený šarm! Dokonalá kombinace na rande i do práce, nemyslíte?

Vykročte do pochmurného počasí v půvabném outfitu, kterému vdechnou šmrnc právě módní kousky či doplňky s volány. Ty zdobí nejen topy a halenky, ale také šaty, kalhoty a sukně. Mámení volánků neodolali dokonce ani designéři obuvi, kabelek a doplňků.

Mějte na paměti, že oblečení s volánky přidává na objemu. Proto jsou volánové vršky a šaty perfektním tipem pro dámy, které mají menší poprsí a rády by svůj dekolt opticky zvětšily. Pokud neoplýváte dokonalými mírami, s řasením v podobě volánů zacházejte opatrně – nesprávně zvolený model by vám mohl nechtěně přidat na kilech. To však neznamená, že se volánů musíte vzdát! Pouze se jim vyhněte v místech, na která nechcete upozornit. Naopak je noste v partiích, kterými se hrdě pyšníte.

Velké volány propůjčí oblečení i doplňkům netypický design, díky kterému se na ulici stanete nepřehlédnutelnou. Komu se naopak velké volány příliš nelíbí, může sáhnout po módním kousku s decentními kanýrky. I u volánové módy platí: méně je více. K výraznému volánovému modelu proto volte pouze jednoduché a jednobarevné kousky.

Propadly jste i vy kouzlu sofistikovaných volánů? Nechte se inspirovat a vyberte si trendy model z aktuálních módních kolekcí.

Zdroj: Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.