Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZdraví

SOUTĚŽTE A VYHRAJE 5x doplněk stravy InGel LADY pro ženy!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! InGel LADY vyhrávají paní Ilona S. (Chomutov), Naděžda B. (Příbram), Miroslava L. (Olomouc), Tamara K. (Praha) a Simona Š. (České Budějovice). Výherce jsme informovali mailem. GRATULUJEME!!

Aby ženy byly fit, krásné a ve formě, bude se jim hodit unikátní doplněk stravy InGel® Lady. Nyní můžete v naší soutěži vyhrát 1 z 5 balení! Stačí, když správně odpovíte na otázku a odpověď pošlete na mail soutez@tojesenzace.cz, a to do 14.2. 2018. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ ŽENA. Vyhrává 100., 120., 140., 160. a 220. správná odpověď. Nezapomeňte uvést adresu, kam případnou výhru zaslat. Hodně štěstí!

Soutěžní otázka zní:

Kolik sáčků obsahuje 1 balení InGel Lady?

a, 25

b, 30

c, 50

InGel Lady® přirozeně podporuje ženské zdraví! Obáváte se nepříjemných vaginálních mykóz a infekcí?  Pro ženy všech věkových kategorií jsou velmi důležité prospěšné laktobacily. Žádoucí jsou zejména ty probiotické kultury, které mohou udělat více pro obnovu a udržení zdravé střevní a vaginální mikroflóry. U žen je rovněž velmi důležitá ochrana sliznic před uchycením a pomnožením nežádoucích bakterií, zejména močových cest.

InGel Lady® obsahuje komplex laktobacilů s 4 prospěšnými kmeny s nejvýznamnějšími účinky pro zdraví  orgánů ženského těla. Pro každou ženu je důležité nejen vnitřní zdraví a harmonie ženského těla, ale také  vzhled, zdravá a krásná pokožka, vlasy a nehty. Která žena by neocenila viditelně zdravější, omlazenou pleť díky podpoře žádoucí produkce kolagenu?

Více informací najdete na www.goldim.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *